Bu seneki Babalar Günü hediyelerim

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Yarin Almanya'da babalar günü, ben hediyemi bugünden aldim. :)

Bunu kreste oglum yapmis umudum :)

IMG_20180509_133025_resized_20180509_043932144[991].jpg

Bunu ise Kizim yapmis Okul'da :)

111.jpg

IMG_20180509_160839_resized_20180509_041002425[987].jpg

La her zaman cok mutluyum ama bugün bir baska. :)

Sevgiler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimki henüz hediye olarak uykusuz geceler ve içi dolu bebek bezleri veriyor

Acik ve net söylüyorum tadini cikar bu zamanlarin.
Bana hep cocugun derdi (Eger bu dert ise) büyüdükce ortaya cikar derlerdi inanmazdim, ama büyüyünce tatli bela olduklarini anlayacaksiniz.
Ya en basidi kizima büyüdügünü söylüyorum bana cevap olarak o zaman ben de kahve icebilirim diyor. Buyur burdan yak. :)
Allah herkese böyle minik belalar nasip etsin, bebeginizi öpüyorum yüreginden :)

Abi çocuklar biraz daha büyüyünce buraya getir de "Technopat'dan Neden Banlanırsınız 2" çeksinler. :D

Anlamadim Allahima :)

~Sonradan Gelen Edit~
Tamam simdi anladim öyle bir video hazirlamistim etkiye tepki misali. Cocuklarin Teknolojiye ilgisi cok az benimle esim sayesinde. Kitap ve oyuncak meraklisilar. Cok nadir olsa da arada kendi hesabimla esim yaziyor burada denk gelirse, simdiye kadar 10'dan fazla iletisine denk geldim. :)
Cocuklar Technopat bilmezler, bilmesinler henüz! :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Engin Bey beni evlatlık alır mısınız? :LOL:

Hayatıma biraz neşe girsin istiyorum. Çevremdeki her insan dertlinin önde bayrak tutanı olmuş, bir gidin başımdan.

Gerçekten güzel hediyeler, demek ki sevgi dolu evlatlar yetiştirmişsiniz. Ha, bir de neşe dolu evlatlar. Onları burada görmek isteriz cidden. Kullanıcı adları da herhalde ''Ufak Enginar'' gibi şeyler olur. :LOL: Ya da bu hesabınızı miras bırakın çocuklardan birine.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı