Babam beni çok kırıyor

Diğer mesajlara kulak asmadan yazıyorum.

Genelde sakin insanlar, kötü sosyal şartlarda büyüyen insanlar oluyor.
Gerçi çok esnek bir hipotez, tespit değil. Zorlukları dediğim gibi rasyonel biçimde karşılarsan hanene tecrübe olarak ekleyebilirsin. Bu senin kendini eğitip, tecrübeler edinmene kalmış olan bir şey. Ne olursa olsun sakin kalmaya çalış.

Troll olduğunu düşünüyorsanız, yazmayarak da tutumunuzu belli edebilirsiniz. Gerçekse konu sahibini çok kötü hissettirir çünkü.

Vallahi memnunum şu an Chrome'den cok fazla bilgim yok tarayıcı hakkında, tavsiyen için ayrıca teşekkür ederim.

Bir şey değil hocam, Firefox gerçekten aşırı işlevsel bir tarayıcı, Sync özelliği Chrome ile rahatça yarışır noktada, side bar özelliğide cabası, bazı eklentileri side barından görüntüleyebilirsiniz

Gerçek olsa bile babası bir laf edince hemen depresyona girmiş. Özel falan sanıyor herhalde kendini bir de kullanıcı adı troll olmaktan daha çok bana ilgi sevdalısı birinin ilgi alamamasıymış gibi geldi. Böyle durumu yaşayan çok kişi var, siz en büyük dert sizde sandınız herhalde bir lafa.

Gerçek olsa bile babası bir laf edince hemen depresyona girmiş. Özel falan sanıyor herhalde kendini bir de kullanıcı adı troll olmaktan daha çok bana ilgi sevdalısı birinin ilgi alamamasıymış gibi geldi. Böyle durumu yaşayan çok kişi var, siz en büyük dert sizde sandınız herhalde bir lafa.
Ilac kullandigi belirtip, kisaca hastayim demis bir de. 🤣

Başka aile üyen varsa onları ara ve lütfen buraya gelin babam bana hiç sevgi göstermiyo diyin. Ondan sonra şiddet uyguladıysa(inşallah uygulamaz) evden çıkın polis merkezine gidip yine aile üyelerinizi arayıp onlarda kalın. (bunları yanınızda anneniz yok olarak varsaydım)

Yeni konular

Geri
Yukarı