Babam Bilgisayar Düşmanı Ama Ben Bilgisayar Okumak İstiyorum

kazuhir4

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ne yapmalıyım? Yazılım donanım olarak üstüme tanımıyorum yaşadığım alanda. Okulda manyak falan diyorlar. Babam hukuk, tıp oku da oğlum doktor falan diyebiliyim diyor. Ben ise sevdiğim işi yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapmalıyım? Yazılım donanım olarak üstüme tanımıyorum yaşadığım alanda. Okulda manyak falan diyolar. Babam hukuk, tıp oku da oğlum doktor falan diyebiliyim diyor. Ben ise sevdiğim işi yapmak istiyorum.

Arkadaşım, ben de şu an lise 3' e gidiyorum, aynen senin gibi çok seviyorum bilgisayarı, teknolojiyi vb. Bence ne olursa olsun sevdiğin işi yap. Ben Allah izin verirse Bilgisayar Mühendisliği okumayı düşünüyorum İstanbul'da, benim ailem de diyor doktor ol falan diye ama çok baskıcı değiller. Derslerine çok çalış, aileni ikna et ve mutlu ol...

Arkadaşım, ben de şu an lise 3' e gidiyorum, aynen senin gibi çok seviyorum bilgisayarı, teknolojiyi vb. Bence ne olursa olsun sevdiğin işi yap. Ben Allah izin verirse Bilgisayar Mühendisliği okumayı düşünüyorum İstanbul'da, benim ailem de diyor doktor ol falan diye ama çok baskıcı değiller. Derslerine çok çalış, aileni ikna et ve mutlu ol...

Aynen ben de öyleyim. Lise 1'de tekrar yaptım. Şuan lise 3'deyim. Dersler yine berbat. Çevremde ki herkese bilgisayar konusunda yardım ederim. Babamlar artık bana bir şey demiyor. Senden daha başka bir şey olmaz diyorlar :)

Aynen ben de öyleyim. Lise 1'de tekrar yaptım. Şuan lise 3'deyim. Dersler yine berbat. Çevremde ki herkese bilgisayar konusunda yardım ederim. Babamlar artık bana bir şey demiyor. Senden daha başka bir şey olmaz diyorlar :)

Benim de derslerim maalesef çok iyi değil ama ben hiç tekrar yapmadım :) Yalnız bizim için en önemli ders matematik. Gel gör ki benim matematik sıkıntılı, yazın sıkı bir şekilde çalışmam lazım.

Ben TM okuyorum. Ne olursa olsun bu son sınavlarda deli gibi çalışıp geçeceğim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı