Babam ifadeye çağırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen de 4 gün önce kayıt olmuşsun kaydolma tarihi mı kapıştırıyoruz yardım isteme kaydıyla açtığım konuya olay veya kavga çıkarma amacıyla konuyla alakasız saçma sapan mesajlar atma sebebiniz nedir tam olarak?
@ItsAllGoodman
@muahmmet67
@Muofer
@Berkay Davas
Adlı şahıslar sırf yeni üye olduğum için yardım konuma sebepsizce saldırdılar, içlerinden iki tanesi de yeni üye. :D moderatör arkadaşlar uyanınca müdahale eder herhalde.

Sebepsizce mi? Forumun kitlesine laf atan sensin forumu kötüleyen sensin seni raporladım diye biz mi suçlu olduk güldürme beni.

Dostum sen şizofren misin? Çifte standart uygulanıp uygulanmadığını bilebilmen için en az 2 kişiye uygulanan standardı görmen gerekir. Ki görmedin. Kaydolalı 1 saat olmuş daha. Başka bir forumda bu konuyu açsan bir kişi bile bakmazdı bu konuya. Git şansını dene. Herhangi bir insanı bu şekilde kışkırtamazsın ayrıca. Küfür falan ettirip başkalarını banlatmaya falan mı çalışıyorsun?
Genelde forumlarda konuyla alakasız mesaj atıp konuyu kirletenler ceza yer. Burası da öyledir diye düşünüyorum. Siz bana küfür ettirmeye çalışıyorsunuz.

Genelde forumlarda konuyla alakasız mesaj atıp konuyu kirletenler ceza yer. Burası da öyledir diye düşünüyorum. Siz bana küfür ettirmeye çalışıyorsunuz.
Buluttan nem kapan bir insansın. Başkalarına sataşıp cezalandırılmalarını bekliyorsun. Daha çok beklersin. "Babanı" unutuverdin bir anda ne olduysa.

Yiyor tabii ki.
Bu siz oluyorsunuz.
Çok görüldü böyle kandırmaca konular.

Moderatörlere şikayet ederken bile mi onlara saldırdın?
Murat Soner'in paralel evrendeki halisin herhalde?

Biz sana saldırmadık, sen bize saldırdın, biz sana doğru olanı söyledik.
Kimse babası ifadeye çağrılınca bir teknoloji forumunda hesap açıp konu açmaz.

Sadece saçmalıyor iyice sinir etti.

Moderatörlere şikayet ederken bile mi onlara saldırdın?
Murat Soner'in paralel evrendeki halisin herhalde?

Biz sana saldırmadık, sen bize saldırdın, biz sana doğru olanı söyledik.
Kimse babası ifadeye çağrılınca bir teknoloji forumunda hesap açıp konu açmaz.
Teknoloji forumunda konu dışı kategorisi var, açarım veya açmam seni ne ilgilendirir? Tiplere bak, neyse moderatör arkadaşlar konuyu baştan sona okuduktan sonra gerekeni yapacaktır bu konuya attığım son mesaj daha da ilgi vermiyorum sizin gibi ilgi meraklılarına.

Yiyor tabii ki.
Bu siz oluyorsunuz.
Çok görüldü böyle kandırmaca konular.
Mesajları inceledim de, cidden büyük saçmalamaca var.
Teknoloji forumunda konu dışı kategorisi var, açarım veya açmam seni ne ilgilendirir? Tiplere bak, neyse moderatör arkadaşlar konuyu baştan sona okuduktan sonra gerekeni yapacaktır bu konuya attığım son mesaj daha da ilgi vermiyorum sizin gibi ilgi meraklılarına.
Konuyu kapatacaklar, normal olarak.

Konuyu açıp ilgi çekmeye çalışan sensin ve bunu başardında tebrik ederim seni.

Buluttan nem kapan bir insansın. Başkalarına sataşıp cezalandırılmalarını bekliyorsun. Daha çok beklersin. "Babanı" unutuverdin bir anda ne olduysa.
Babamı unuttuğumu kim söyledi? Benim yardım istemek için açtığım bir konuyu troll konu olarak nitelendirip aşağılayıcı sözlerinle beni kışkırtan sensin. Tutamadım kendimi biraz daha ilgi verdim senin gibilere. Neyse konuyla alakalı son mesajım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı