Babam vefat etti

Başınız sağ olsun hocam, anneniz ve sizin babanızdan maaş hakkınız var(Eğer SGK vs. de şartları karşılıyorsanız.) Bunun yanında evin ekonomik durumu ve yaşayanların ne şekilde yaşadığını bilmesem de en azından temel ihtiyaçlarınızı bir şekilde karşılayacağınızı düşünüyorum. Okulu bırakmayın, hayalinizin de peşinden koşun. En büyük başarılar için bazen bazı şeylerden fedakarlık etmek gerek. Aynı şeyi yaşamış olarak seni gayet iyi anlıyorum. Yaratılış gereği biz erkekler, korumacı bir özelliğe bürünüp her şeyi sırtlanma isteğine bürünebiliyoruz. Bu saatten sonra mantıklı kararlar vermek şart. Mantıklı kararlarla babanızı daha çok mutlu edersiniz inanın.

Başınız sağ olsun öncelikle. Bende babamı kaybettim 1 yıl oldu sizin yapabileceğiniz en iyi şey okula bir süre ara vermek olacaktır.

Kafanız dagilinca bu okuma işini en baştan düşünmeni öneririm.
Ayrıca açığa geçebiliyorsunuz vefat durumunda bilginiz olsun.

Başınız sağ olsun öncelikle. Bende babamı kaybettim 1 yıl oldu sizin yapabileceğiniz en iyi şey okula bir süre ara vermek olacaktır.

Kafanız dagilinca bu okuma işini en baştan düşünmeni öneririm.
Ayrıca açığa geçebiliyorsunuz vefat durumunda bilginiz olsun.
Sizin ve konuyu açan,babası vefat eden herkesin başı sağolsun. Mekanları cennet olsun inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı