Babama küpe takmak istediğimi nasıl söylerim?

Söylemeden yapmayı deneyebilirsiniz. Deldirme işleminden sonra takacağınız küpeyi olabildiğince göze batmamaya dikkat edecek şekilde seçin, bu sayede zamanla alışır. Kendimden örnek vererek söyledim.

@Taha_Blackdavid Gayet sosyal bir hayatım var, fitnessle ilgileniyorum ayrıca kendimi koruyacak kadar Muay Thai bilgim var merak etme.

Hocam siz beni takmayın önceden öyle bir söylenti dolaşıyordu diye dedim . Bizim okulun 3/2 si küpe ve yüzük hastası. Bir ben kaldım takmayan. Bana yakışmıyor.

Çok sevindiği bir olayda söyleyebilirsin ben PC mi bozduğumda öyle yapmıştım xd.

Bence ilk başta hemen deldirmemenizi tavsiye ediyorum kıstırmalı küpe ya da mıknatıslı takabilirsiniz mesela benim babam deldirmeme izin vermez fakat kıstırmalı veya mıknatıslı küpeye izin veriyor.

Hayattaki tek amacınınız kız etkilemek galiba küpe takmakla olmuyor bu işler.

Sadece bir tık daha estetik gözükmek istiyorum bu kadar, kızların ilgi kölesi değilim merak etmeyin.

Ayrıca vücut geliştiren Sercan Bintepe vs. de küpe takıyor, kaldı ki bende fitness ile ilgileniyorum.

Keşke hayatta böyle dertlerim olsa. Git nereni deldirmek istiyorsan deldir babana da baba ben böyle olmasını istiyorum senin de saygı duyacağını düşünüyorum de geç.

15-16 yaşlarındayken ben de mıknatıslı olanlardan takmıştım. Çok "cool" göründüğümü düşünüyordum. Bir zaman sonra takmadan dışarı çıktığımı farkettim ve hevesim geçti. 20'li yaşların ortalarındayken de yüzük takmaya başladım. Serçe parmağımda hava kuvvetleri yüzüğü, yüzük parmağımda da Osmanlı tuğrası vardı. Sonra onun da hevesi geçti. Şimdi düşünüyorum da bu bir hastalık; çevredekilerin ilgisini çekmek, bana baktıklarında o aksesuarları yakıştırmalarını istiyormuşum meğer. Ergenlikte olur böyle şeyler.

Kulağını deldirdikten sonra küpeni takıp babana nasıl olmuş diye sorabilirsin.

Hayatının en iyi zamanlarını bu kadar kuralcı ve kaygılı mı yaşayacaksın? Söyleme gitsin, boş ver çünkü gerek yok. Burada geleceğin söz konusu değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…