Babama küpe takmak istediğimi nasıl söylerim?

Evet ya sizin dediğiniz gibi yapacağım, uzun bir süre mıknatıslı küpe takacağım. Yakışıp yakışmiyacağımı biliyorum 2 yıl önce de takmıştım.

Ortam öyle bir ortam değil, okuduğum okulda "napıyon lan sen trrek" diyenler var ama küpe takanlarda var işte, hatta öyle seslenenlerde bile var. Erkeklerin 3/1'i takıyordur bizim okulda.

Şöyle ki eş cinsel falan değilim :D, kadınlarada özenmiyorum.
Hocam siz beni takmayın önceden öyle bir söylenti dolaşıyordu diye dedim :D. Bizim okulun 3/2 si küpe ve yüzük hastası. Bir ben kaldım takmayan. Bana yakışmıyor.

Merhaba, önce size babamı kısaca özetleyeyim: Babam çoğu zaman medeni bir insandır, yeri gelir anlayışsız olur yeri gelir beni çok iyi anlar. Mesela ben geçen sene 9. sınıftım. Bu arada babam yurt dışında çalışıyor, 6 ayda bir 1 aylığına gelir. Sizce telefonda mı söyleyeyim gelince mi? Açıkçası o kadar beklemek istemiyorum.

Demem o ki sol kulağımı deldirmek istiyorum, yüzümün estetikliğine estetiklik katacağını düşünüyorum. Sizce babama nasıl söylerim?

Çok sevindiği bir olayda söyleyebilirsin ben PC mi bozduğumda öyle yapmıştım xd.

Merhaba, önce size babamı kısaca özetleyeyim: Babam çoğu zaman medeni bir insandır, yeri gelir anlayışsız olur yeri gelir beni çok iyi anlar. Mesela ben geçen sene 9. sınıftım. Bu arada babam yurt dışında çalışıyor, 6 ayda bir 1 aylığına gelir. Sizce telefonda mı söyleyeyim gelince mi? Açıkçası o kadar beklemek istemiyorum.

Demem o ki sol kulağımı deldirmek istiyorum, yüzümün estetikliğine estetiklik katacağını düşünüyorum. Sizce babama nasıl söylerim?

Bence ilk başta hemen deldirmemenizi tavsiye ediyorum kıstırmalı küpe ya da mıknatıslı takabilirsiniz mesela benim babam deldirmeme izin vermez fakat kıstırmalı veya mıknatıslı küpeye izin veriyor.

Keşke hayatta böyle dertlerim olsa. Git nereni deldirmek istiyorsan deldir babana da baba ben böyle olmasını istiyorum senin de saygı duyacağını düşünüyorum de geç.

15-16 yaşlarındayken ben de mıknatıslı olanlardan takmıştım. Çok "cool" göründüğümü düşünüyordum. Bir zaman sonra takmadan dışarı çıktığımı farkettim ve hevesim geçti. 20'li yaşların ortalarındayken de yüzük takmaya başladım. Serçe parmağımda hava kuvvetleri yüzüğü, yüzük parmağımda da Osmanlı tuğrası vardı. Sonra onun da hevesi geçti. Şimdi düşünüyorum da bu bir hastalık; çevredekilerin ilgisini çekmek, bana baktıklarında o aksesuarları yakıştırmalarını istiyormuşum meğer. Ergenlikte olur böyle şeyler.

Hayatının en iyi zamanlarını bu kadar kuralcı ve kaygılı mı yaşayacaksın? Söyleme gitsin, boş ver çünkü gerek yok. Burada geleceğin söz konusu değil.

Geri
Yukarı