Babama nargile aldığımı nasıl itiraf edebilirim?

Babana hediye aldığını söyle sonra deneyebilirmiyim de baktın tepki vermiyor sende ufaktan ufaktan yanaş kabullendir

Sigara içmezsen, sadece nargile içersen bir şey olacağını sanmıyorum, en kötü ihtimalle nargile marpucuyla tuhaf şeyler olabilir, dikkatli olmakta fayda var hocam.

Sigara'dan daha zararlı nargile yani sigaraya kızıyorsa nargilede daha kötüsü olur.

Sigaraya kızıyor ama nargileye kızmıyor tuhaf.

Baba ben nargile içtim de sonra Allah ne verdiyse koş kanka

Yarın cevabı buraya yaz merak ettim.

Sen reşit bir bireysin. Ailen kızsa da alışkanlıklarına karışamaz. Ailenin evinde olduğun için içmene izin vermeyebilirler.
Hocalarım az önce söyledim ve cevap şu oldu:
- Baba birşey dicem ama kızma
- efendim
- nargile içtin mi hiç veya ister miydin evde
- sakın içim falan deme sigaradan daha zararlı bak
- (bende hafif kıkırdamalar) Baba kızma da bişe dicem nargile aldım eve
- ciddi mi diyon😯
- ama arkadaşı çağırdığımda falan içeriz hergün yapmam yani haftada 1 falan
- lan eşekkafalı ben sana zararlı diyorum😡 hemen başkasına veriyorsun ben evde görmicem

Dedi ve dayak yemedim ama zamanla alışacağını düşünüyorum..😁

Hocalarım az önce söyledim ve cevap şu oldu:
- Baba birşey dicem ama kızma
- efendim
- nargile içtin mi hiç veya ister miydin evde
- sakın içim falan deme sigaradan daha zararlı bak
- (bende hafif kıkırdamalar) Baba kızma da bişe dicem nargile aldım eve
- ciddi mi diyon😯
- ama arkadaşı çağırdığımda falan içeriz hergün yapmam yani haftada 1 falan
- lan eşekkafalı ben sana zararlı diyorum😡 hemen başkasına veriyorsun ben evde görmicem

Dedi ve dayak yemedim ama zamanla alışacağını düşünüyorum..😁
Hocam çok merak ettim şu an bir gelişme varmı? Konuyu çok beğendim. Ben de nargile seti alacağım için size de danışmış olurum.

Hocam çok merak ettim şu an bir gelişme var mı? Konuyu çok beğendim. Ben de nargile seti alacağım için size de danışmış olurum.

Kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı, bayağı kızdı ve iade etmemi istedi. Tanıdığım bir abiye sattım nargileyi aldığım fiyattan 100 lira kadar daha ucuz bir fiyata. Eğer ayrı eve çıkmayıp, aile evinde bu tarz istenmeyen durumlar yapmanızı önermem, kendimi çok sorguladım ve bana bir şey olsa nargileden dolayı, babam bir ömür bana bakmak zorunda kalır ve bu ideoloji ile hareket ettiğim için kızmakta bir nevi haklı. Ayrı eve çıkınca kafanıza ne esiyorsa yaparsınız ama aile evinde yapmanızı önermem şahsen.

Kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı, bayağı kızdı ve iade etmemi istedi. Tanıdığım bir abiye sattım nargileyi aldığım fiyattan 100 lira kadar daha ucuz bir fiyata. Eğer ayrı eve çıkmayıp, aile evinde bu tarz istenmeyen durumlar yapmanızı önermem, kendimi çok sorguladım ve bana bir şey olsa nargileden dolayı, babam bir ömür bana bakmak zorunda kalır ve bu ideoloji ile hareket ettiğim için kızmakta bir nevi haklı. Ayrı eve çıkınca kafanıza ne esiyorsa yaparsınız ama aile evinde yapmanızı önermem şahsen.
Cevap için teşekkür ederim hocam.

:D random atmak yasak olmasa keske patladım ya :D :D
O da mı yasak lan??!

Nargileden dolayı kötürüm kalmazsınız herhalde hocam.

Haklı aslında ama yine de fazla tepki de göstermeye debilirmiş. Genelde kendisi sigara kullanan insanlar bu tip alışkanlıklara bir şey diyemiyor kendileri de yaptığı için. Annem e sigara içtiğimi kendim söyledim. Annem biraz laf etti sonra geçti babam ilk eve geldiğinde imalı imalı baktı sonra bir şey demedi öyle geçtik gittik.Ama senin ki de haklı tabi

Genelde kendisi sigara kullanan insanlar bu tip alışkanlıklara bir şey diyemiyor kendileri de yaptığı için.
Benim çevremdekiler kendi içtiği için daha çok tembihliyor biz ettik sen etme diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı