Babamdan utanıyorum

Aileniz en son utanacağınız kişi olsun.

Ben ailemden değil kardeşimden utanıyorum beni her yerde rezil diyor arkadaşlarıma küfür ediyor falan.

Babana 1 hafta önceden iyi davran. Ona kahve getir. Çorabını çek 🤣

Aynen.

Hocam bu söylediklerimden alınma ama durumunuz yoksa adamın kalbini kırma o almak ister ama alamaz o yüzden durumun varsa aldır. Git babanın yanına paran var mı de var ise alır.

Şu anda maddi durumumuz iyi. Babam aylık 7000 bin maaş alıyor sadece söylemeye utanıyordum ama şimdi utanmıyorum :)

Hayır babam zaten anlayışlı biri lazım olduğunu görünce alabilir.

Tepkilerini bu yaşta anlamayabilirsin ama seni olumsuz etkilemesin. Cebinde çok parası olsa bile ona göre planı, harcayacağı yerler, yapacağı ödemeler ve ailenin geleceği/ihtiyacı için düşünceleri vardır. Klavye ve kulaklık ona lüzumsuz gelebilir normaldir, sen de gerçekten çok ihtiyacın varsa ve bu isteğin şımarıklık değilse açıkça belirt. Elinden geliyorsa çocuğundan esirgeyecek değil.

Ailecek kaç kişisiniz çok kalabalık değilseniz ve 7000tl maaşıız varsa söylebilirsin.
4 kişi.
Tepkilerini bu yaşta anlamayabilirsin ama seni olumsuz etkilemesin. Cebinde çok parası olsa bile ona göre planı, harcayacağı yerler, yapacağı ödemeler ve ailenin geleceği/ihtiyacı için düşünceleri vardır. Klavye ve kulaklık ona lüzumsuz gelebilir normaldir, sen de gerçekten çok ihtiyacın varsa ve bu isteğin şımarıklık değilse açıkça belirt. Elinden geliyorsa çocuğundan esirgeyecek değil.
Evet ihtiyacım var gerçektende.

Hocam buna çok ihtiyacım var aslında. Klavyede "W" tuşum bozuk. Kardeşim sağ olsun ve o yüzden oyunlarda "W" tuşu yerine "E" tuşunu kullanıyorum ama bazen tutukluluk yapıyor ve fareye ihtiyacım var oyunlarda. Özellikle aksiyon oyunlarında touchpad ile çok zor adamları vuruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı