Utanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

195643

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün spor salonuna yeni bir dans hocası katıldı. Ben de sevgilimle ayrıldım 3-4 gün önce arkadaş gitmiş dans hocasının yanına demiş ki arkadaşım sizinle tanışmak istiyor. Kız da demiş ki gelsin tanışalım bakalım. Ben koçlarımın, dans hocasının yüzüne nasıl bakacağım? Ben haftada 4 gün o spor salonuna gidiyorum. Şimdi insanların yüzüne nasıl bakacağım ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gitme o zaman, yüzüne bakamayacaksan ki alışırsın bakarsın :).

Ben de böyle aman aman bir olay zannettim. Bundan utangaçlık duysanız ne olur sanki? En azından ar damarı olan insanlar varmış dedim.

Seviyorsan git konuş bence. :kıkırda: Şaka yapıyorum.

İlk mesajı tekrar okuyunca fark ettim. ''3-4 gün önce birinden ayrıldı, hemen bana sarkıntılık ediyor, şuna bak'' demelerini düşünüyorsunuz. ''Hepsi o arkadaşımın halt etmesi'' diyerek suçu ona atarsınız ki gerçek zaten böyle.

İnsanların ne dediğini kafaya takmayın, sonuçta oraya spor yapmak için gidiyorsunuz. Gidin ve o ağırlıkların canına okuyun!

Böyle bir durum var ise gidip tanışman gerekiyor. Sonuçta hocan da duyguları olan bir insan ve dalga geçilmek, ya da hoşlanıyor diyip konuşmamak ayıp olur. Gidip tanış illa ki sevmek ya da sevgili olmak zorunda değilsiniz.

Bir şey anlamadım. Hocanızdan hoşlanıyor musunuz da utanıyorsunuz? Yoksa sadece arkadaşınızın bir şakası mı?
Sadece arkadaşın şakasıydı ama olay çoktan kapandı, herkese yorumları için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu tekrar belirtelim. Birileriyle tanışmak ayıp değil. Afet bir şeysin şeklinde bir pankartla gitmiyorsunuz yanına ne de olsa. :)

Kadın da tanışalım demiş. İlginç, neler oluyor yoksa [emoji23]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı