Babamı Red Dead Redemption 2 oynarken izledim

Babalar eskiye ve yeniye ayak uyduruyor😀
IMG_20230821_010910.jpg

Son düzenleme:
Benim babamda oyunları çok sever. Gençliğinden beri coğu akşam televizyon izlerken, nöbette vakit öldürürken ve evde yatarken oyun oynar. Steam hesabımız bile ortak. RDR2'yi de oynamak için o satın almıştı onun sayesinde böyle bir şaheserle tanışabildim.🙂 Hatta beni oyunlarla bile o tanıştırdı. Sanırım 4 yaşlarındaydım. Babam MDK oyununu oynarken onu izlemiştim ve banada oynatmıştı. Korkudan oynayamıyordum o ayrı mesele ama bu olay beni seneler sürecek bir oyun aşkına kaptırdı.

Benim babam daha çok yarış oyunlarını sever, ETS 2, Need for Speed, F1 en sevdikleri. Bazen saatlerce ETS 2 oynadığını görürüm.

Eskiden Serious Sam 2 oynardı babam bende izlerdim etkisinde kalmıştım çok iyi oynuyordu. Büyüyünce anıları yad etmek için oynadım yanıma geldi ve izledi beni birlikte onun oynadığı zamanlardan konuştuk çok değerli bir andı benim için. Şimdi bile arada ne oynadığıma bakar sorar ismini, türünü falan sorar.

Biraz ilginç bir konu ama saatlerce PS5 başında 42 yaşındaki babamın Red Dead Redemption 2 oynamasını izledim. Kendisine göre "pazar kahvaltılarında her zaman babamla izlediğim kovboy filmleri gibiydi" demesi çok hoşuma gitti çünkü bende küçükken babamla kovboy ve western filmleri izlemeyi çok severdik.
Bu anıyı ölümsüzleştirmek için buraya konu açmak istedim, iyi sosyaller.
Bir efsaneden ötekine, sana şapka çıkarıyorum amigo:

Eki Görüntüle 1909384

Eki Görüntüle 1909385

Eki Görüntüle 1909386

@Yener K.

Biraz ilginç bir konu ama saatlerce PS5 başında 42 yaşındaki babamın Red Dead Redemption 2 oynamasını izledim. Kendisine göre "pazar kahvaltılarında her zaman babamla izlediğim kovboy filmleri gibiydi" demesi çok hoşuma gitti çünkü bende küçükken babamla kovboy ve western filmleri izlemeyi çok severdik.
Bu anıyı ölümsüzleştirmek için buraya konu açmak istedim, iyi sosyaller.
Bir efsaneden ötekine, sana şapka çıkarıyorum amigo:

Eki Görüntüle 1909384

Eki Görüntüle 1909385

Eki Görüntüle 1909386

@Yener K.

Seninki iyiymiş benimki beni kaldırıp Rust oynuyor onun sayesinde Steam de 6 bin saat Rust'ım var.

Benim'kide oyun oynamama tahümül edemiyor, dizilerdeki sevişme öpüşme sahnelerine laf edeceklerine oyunda gördükleri iki vahşet kan şeyine takılıyorlar, kan bu olm şimdi görsem ne olacak sonra görsem ne olacak ya?

Geri
Yukarı