Babamla barışmalı mıyım?

Phreak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün biraz ailemle normalde babamla son 1 yıldır aram çok iyidir her şeyi konuşuruz falan neyse tartıştık size olayı kısaca özetleyeyim. Annem babam ablamın üstüne gitti yemekte dalga falan geçtiler. Ablamda artık dayanamadı kavga etmeye başladılar bende ablamı savundum en son odadan çıkarken karaktersizsiniz dedim üstüme falan yürüdüler. Ablam siz geldi beni savundu söylediğim şey doğru değil biliyorum ama. Bunun üstüne babam senden utanıyorum yüz verdiğimiz, iyi olduğumuz için başımıza çıktın keşke iyi olmasaydık manasına gelen şeyler söyledi. Ama tam hatırlamıyorum normalde alıngan değilimdir utanıyorum lafını bile takmadım, ama o iyi olmasaydık lafı beni çok üzdü. 1 yıldır aramız çok iyiydi beni destekleyen birisi var diyordum hep çok seviniyordum ama bunu deyince bir anda güvenim sarsıldı, gerçekten çok kötü oldum. Kendisi özür diledi herkesin içinde ama ben bir şey demedim güvenim çok kırıldı şimdi ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün biraz ailemle normalde babamla son 1 yıldır aram çok iyidir her şeyi konuşuruz falan neyse tartıştık size olayı kısaca özetleyeyim. Annem babam ablamın üstüne gitti yemekte dalga falan geçtiler. Ablamda artık dayanamadı kavga etmeye başladılar bende ablamı savundum en son odadan çıkarken karaktersizsiniz dedim üstüme falan yürüdüler. Ablam siz geldi beni savundu söylediğim şey doğru değil biliyorum ama. Bunun üstüne babam senden utanıyorum yüz verdiğimiz, iyi olduğumuz için başımıza çıktın keşke iyi olmasaydık manasına gelen şeyler söyledi. Ama tam hatırlamıyorum normalde alıngan değilimdir utanıyorum lafını bile takmadım, ama o iyi olmasaydık lafı beni çok üzdü. 1 yıldır aramız çok iyiydi beni destekleyen birisi var diyordum hep çok seviniyordum ama bunu deyince bir anda güvenim sarsıldı, gerçekten çok kötü oldum. Kendisi özür diledi herkesin içinde ama ben bir şey demedim güvenim çok kırıldı şimdi ne yapmalıyım?
Bana "Benim senin gibi bir evladım yok" demişti.
3 yıldır yüzüne bakmadım. Her şeyi yapıyor şimdi barışmak için ama umrumda değil.
Sana kalmış bir şey ama ben affetmezdim.

Olur öyle şeyler aile arasında bizde de oluyor takma kafana dargınlık iyi değildir meyve tabağı falan hazırla elini öp sarıl seni kırmak için dememiştir zaten için rahat olsun Herkese bol şans.

Babadır sonuçta, barışmalısın tabii. Bir ömür yaşayacaksınız dostum. Kalbin kırılmış ama baban da o anki halinden söylemiş. En üstteki arkadaşın dediği gibi yapabilirsin. Bu kadar büyütmemek lazım. Ki sen de normalde babanla iyi geçindiğini söylemişsin dostum. Götür çay, gel buraya falan diyip öpünce buraya dönersin.

Herkes ağzından istemeyerekte olsa kötü söz çıkarabilir tabi sonunda pişmanlık ve özürle kalır. Gidip, konuşmaya çalış, birşeyler çay falan ikram et. Gayet normal insanlık hali, olur böyle şeyler aile içerisinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı