Babanınızın üzerine olan hat üzerinize nasıl alınır?

Türk Telekom için:
Devir alınan hat Faturalı olarak açılacak ise; Devralan müşterinin ilk faturasına Özel İletişim Vergisi yansıyacaktır. Ayrıca TGM Ruhsat ve TGM Kullanım ücretleri de devir alanın faturalarına yansıtılacaktır.
Devir alınan hat Faturasız olarak açılacak ise; Yeni hat açılışında yansıyan Özel İletişim Vergisi ücreti müşteriden devir işlemi esnasında Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından tahsil edilir.

Türk Telekom için:

Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından yayınlanan 202 yılı telekomünikasyon hizmetleri ücret tarifesi uyarınca; 2021 yılında 37,26 TL olarak uygulanan telsiz kullanım ücreti, 2022 yılı için 50,75 TL olarak belirlenmiştir. Dediğiniz şeyleri yazıyorum ve 50.75TL çıkıyor yani sadece 50.75TL mi ödeyeceğim?

Ortalama 150 lira civarı bir vergi çıkıyor. Ben her 9.75 özel tüketim, 4,75 de adını unuttuğum bir vergi ödüyorum ve 12 ay boyunca ödeyeceğim. Benim tavsiyem yeni hat çıkarmanız.

Tahaatüm var ve numara değiştirmek istemiyorum.

Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından yayınlanan 202 yılı telekomünikasyon hizmetleri ücret tarifesi uyarınca; 2021 yılında 37,26 TL olarak uygulanan telsiz kullanım ücreti, 2022 yılı için 50,75 TL olarak belirlenmiştir. Dediğiniz şeyleri yazıyorum ve 50.75TL çıkıyor yani sadece 50.75TL mi ödeyeceğim?

Tahaatüm var ve numara değiştirmek istemiyorum.
50,75'i hattı olan herkes öder. Devir işlemi yaptığınız için 12 ay boyunca (faturalı ise) 9.75 özel tüketim vergisi ödüyorsunuz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı