Babayla arayı düzeltme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konudaki yoruma bak. Düşülen seviyeye bakar mısın. 8. sınıf öğrencisine 7. sınıf öğrencisi cevap yazmış :)

Bilgisayarı unut, oyun falan oynama. Derslerin şu an senin belki de tek sorumluluğun, tek görevin ve evet, yapmak zorundasın :)

Benden küçük, seninle yaşıt bir kuzenim var. Ebeveynleri bana bilgisayar oynamasıyla ilgili sorular sordular. Ben onlara ödevleri ve çalışması bitince hafta içi 2 gün 1 saat oynayabilir, hafta sonu günde 2 saat oynayabilir demiştim. Bu kuralı uyguladılar, kuzenim de onlara uyunca çocuk 1. TEOG'ta 2 yanlış yaptı :)

Benden küçük, seninle yaşıt bir kuzenim var. Ebeveynleri bana bilgisayar oynamasıyla ilgili sorular sordular. Ben onlara ödevleri ve çalışması bitince hafta içi 2 gün 1 saat oynayabilir, hafta sonu günde 2 saat oynayabilir demiştim. Bu kuralı uyguladılar, kuzenim de onlara uyunca çocuk 1. TEOG'ta 2 yanlış yaptı :)
Aslına bakarsan iş öğrenciye düşüyor burada, çünkü çocuk içinden gelerek çalışıyorsa zaten başarılı olacaktır, ancak dayatmayla da hiçbir yere varamaz, kuzenine de başarılar diliyorum umarım ikinci sınavı da başarılı geçer. :D

Elbette istiyorum ama hedefimde yok 440 aldım ilk TEOG dan. Tevfik Serdar Lisesine daha sonra İstanbulda bir liseye geçiş yapacağım. Hangi bölümü seçeceğimi belirledim sayısal basıyor kafam. Ama Fenim çok kötü her denemede Trk 1 Mat 1 Din 0 Fen 9 İnkılap 7 İng 0 alıyorum resmen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı