Baby Shark Videosu, YouTube’da 10 Milyar Görüntülemeye Ulaştı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Baby Shark Dance YouTube

Baby Shark Dance videosu YouTube platformunda 10 milyar görüntülemeyi aşarak bir ilki gerçekleştirdi. Pinkfong tarafından yüklenen video, geçen yıldan bu yana platformda zaten en çok izlenen video oldu. Video, Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin geçen yıl en çok izlenen rekoru elinde tutan Despacito müzik videosunu da tahttan indirmeyi başardı. Pinkfong, Güney Koreli SmartStudy şirketine bağlı […]

Devamı: Baby Shark Videosu, YouTube’da 10 Milyar Görüntülemeye Ulaştı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Baby Shark Dance YouTube

Baby Shark Dance videosu YouTube platformunda 10 milyar görüntülemeyi aşarak bir ilki gerçekleştirdi. Pinkfong tarafından yüklenen video, geçen yıldan bu yana platformda zaten en çok izlenen video oldu. Video, Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin geçen yıl en çok izlenen rekoru elinde tutan Despacito müzik videosunu da tahttan indirmeyi başardı. Pinkfong, Güney Koreli SmartStudy şirketine bağlı […]

Kaynak Technopat

1 milyarını bizim ufaklık dinlemiştir zaten.😄

Baby Shark Dance YouTube

Baby Shark Dance videosu YouTube platformunda 10 milyar görüntülemeyi aşarak bir ilki gerçekleştirdi. Pinkfong tarafından yüklenen video, geçen yıldan bu yana platformda zaten en çok izlenen video oldu. Video, Luis Fonsi ve Daddy Yankee'nin geçen yıl en çok izlenen rekoru elinde tutan Despacito müzik videosunu da tahttan indirmeyi başardı. Pinkfong, Güney Kore'li SmartStudy şirketine bağlı […]

Kaynak Technopat

Bu şarkıyı en son 2018'de kuzenimden duymuştum...
"Beybi şek düdüdütüdütütüt"

Videoya gidip dislike'ımı attım, ben kaçar :D

Dünyada o kadar insan yok.
Kim bilir bir kişi kaç kere izledi bunu. Özellikle de son dönemlerde doğan çocuklar izlemiştir muhtemelen kişi başı 100 kez falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı