TikTok 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı

Tiktok'un 1 milyar kullanıcıya ulaşması sevindirici olsa da Ali Güngör'ün kullanıcıları trollemek için özellikle paylaştığını düşündüğüm haberdir.

En az 1 milyar boş insan.

Sadece İngilizce meme kanalları ve bilgi kanalları için TikTok kullanıyorum ki bu sebeple kullanan birçok kişi olduğunu düşünüyorum.

Bir kişiyi yaptığı bir şey ile yargılamak çok salakça geliyor nedense. Evet çok boş insanlar var fakat gene de TikTok kullanıyorum diye mesaj yazan insana kızgın atıp toxiclik yapan insanların forumda olmaması gerekiyor.

TikTok 1 Milyar

TikTok, 1 milyar kullanıcı barajını aşan sosyal ağlar arasına katıldı. Video odaklı sosyal ağ TikTok, dünya genelinde 1 milyar kullanıcıyı geçtiğini duyurdu. Platform, son birkaç yılda önemli sıçramalar gerçekleştirdi. TikTok, Ocak 2018’de 55 milyon, Aralık 2018’de 271 milyon, Aralık 2019’da 508 milyon ve Temmuz 2020’de 689 milyon kullanıcı bildirdi. 1 milyar aktif kullanıcıya ulaşan sosyal […]

Devamı: TikTok 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Daha yeni mi 1 milyar oldu? Ayrıca uygulamayı kullanan herkesin evini tespit edip bombalamak lazım. Hem Dünya rahatlar hemde kaynaklar daha yavaş biter. Havamız da boşuna kirlenmez.

@Erdo2525 Reels zaten TikTok yan sanayi. Shorts'da yine YouTube'un ağırlığı var ve bazı sevdiğim kanallar içerik yapıyorlar. TikTok'ta olan 3 IQ dans ve senaryoların %1'i bile Shorts'da yok.

TikTok kullanmadım ama "bildiğim" kadarıyla karşınıza gelen videolar kişinin veri ve isteklerine göre şekilleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı