Bacaklarım Çok Yağlı

Ağırlıktan sonra kardiyo yapıyorum ve bel fıtığım yok. Yazdığınız bacak hareketlerinin hepsini yapıyorum. Calf raise 4x30 şeklinde diğerlerini ise 4x15 yapıyorum.
Düzenli kalori açığı, makrolara dikkat edilecek şekilde. Yediklerini hesapla.
Daha önceki konularımda da bunu söylemiştiniz. Sizin dediğinizi dikkate alarak kalori hesaplayarak kısa süre içinde 7 kilo verdim.
Hocam bacakta fazla tekrar yapmak yağ yakımını hızlandırır mı?

Daha önceki konularımda da bunu söylemiştiniz. Sizin dediğinizi dikkate alarak kalori hesaplayarak kısa süre içinde 7 kilo verdim.

Kalori alımından sonra en önemli şey protein alımındır, (Yağsız kütlen x 1.8) Yaparak günlük alman gereken proteini aksatmadan almalısın yoksa yağlarınla birlikte kasların da gider.

Bu araştırmanın kaynağı nerede? Saçmalıktan başka hiç bir şey değil.
Kaynağı yazılmamış, bir spor sayfasında Cerrahpaşa Tıp mezunu ve İnsan Fizyolojisi üzerine doktora yapan bir hekimin makalesinden alıntıladım. Saçma olan ney onu anlamadım? Ben güveniyorum ve aldığım eğitimden dolayı doğru olduğunu biliyorum. İlla kaynak istiyorsanız burdan yağ yakımı üzerine binlerce makale, araştırma bulabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…