Backlit kablosuz mini RGB klavye deneyimleri

Öncelikle bir ürün bu kadar tatlı olamaz gelelim ürüne;

Tuşları plastik harfler saydam ışığını açtığınız zaman harfler gayet güzel şekilde belli oluyor karanlıkta.

3.7v tuşlu telefon bataryası ile çalışıyor 1070 mAh batarya takılı geliyor içinde, Micro b ile şarj ediliyor.

Türkçe harfler üzerinde mevcut.

Tuş basma hissiyatı gayet güzel çıkan ses rahatsız etmiyor.

2.4 GHz alıcı ile çalışıyor.

Pil konusunda pek bir yorum yapamıyorum yaklaşık 3 gündür kullanıyorum, kullanıp kapatıyorum lazım olunca açıyorum.

Işık konusunda fn ve F2 tuşuna bastığınız zaman 3 tane renk değişimi oluyor mavi, kırmızı, yeşil, fn tuşuna basılı tutup touchpad üzerinden kaydırma yaparsanız istediğiniz rengi seçebiliyorsunuz, şöyle bir şey keşfettim kırmızı rengini seçtiğiniz zaman touchpadi kaydırdığınızda kırmızıya göre renkler yanıyor, yeşil seçtiğinizde yeşile göre renkler yanıyor, renk geçişleri rahatsız etmiyor yumuşak şekilde geçiyor.

Işığı açık şekilde bırakırsanız ışık 10 saniye içinde kapanıyor dokununca tekrar açılıyor, klavyenin kendisi 2 dakika içinde kapanıyor.

Malzeme kalitesi düşük kalite plastiğin bir tık üstü desem yalan olmaz.

Reklam gibi olmasın ama minik bir araştırma yaptığım zaman en ucuza tüm sarf üzerinden satılıyor almak isteyen arkadaşlar oradan alabilir 45 TL fiyatı var gayet iyi bir fiyat böyle bir ürün için.

Touchpad kısmına gelirsek kaydırma konusunda pek bir sorunu yok algılıyor, 2 kere dokunma kısmında ise çok minicik sert dokunmak gerekiyor.

Tuş olarak tüm tuşlar neredeyse var 2 adet sol kısımda sağ ve sol Click 2 adet touchpad yanında sağ ve sol Click var.

Yazma konusunda ise gayet rahat bir şekilde yazılabiliyor, elim 17 cm ve benim elime rahat oturuyor sorun yaşamıyorum.

Daha fazla gizli özellik bulursam paylaşırım, ürünün resmini şöyle bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• Backlit kablosuz mini RGB klavye.jpg
    Backlit kablosuz mini RGB klavye.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı