Bad sectör olan HDD ne kadar idare eder?

Bir şey soracağım şimdi hard diski çıkardığım zaman yerine ssd aldım diyelim harddiskin yerinemi takılıyor yani tam bilmiyorum cahilliğimden soruyorum.
Aynen oraya takılıyor. Bilgisayardan anlayan biriyle kolayca yapılabilir laptopu açarken dikkatli olman lazım parça koparmamak için. Sata3 desteği olduğu için Sata SSD yi tam kapasite gücünde kullanaksın.

Sanırım bende sorun yok ama sizin bir harddisk değişmenizi öneririm önerilmiş diskler öbür yorumlarda.

Dosya Ekleri

• hdd.png
    hdd.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 25
Aynen oraya takılıyor. Bilgisayardan anlayan biriyle kolayca yapılabilir laptopu açarken dikkatli olman lazım parça koparmamak için. Sata3 desteği olduğu için Sata SSD yi tam kapasite gücünde kullanaksın.
Ayrı olarak bir şey almamıza gerek yok direk takılıyor teşşekür ederim.
Sanırım bende sorun yok ama sizin bir harddisk değişmenizi öneririm önerilmiş diskler öbür yorumlarda.
Benim bilgisayarım tam 6 yıllık o kadar oyun indirim ve 2.el aldığımızı düşünürsek bu bence artık normal gibi bana.

Ayrı olarak bir şey almamıza gerek yok direk takılıyor teşekkür ederim.

Benim bilgisayarım tam 6 yıllık o kadar oyun indirim ve 2.el aldığımızı düşünürsek bu bence artık normal gibi bana.

Aynen normaldir. Benimki de 2017 yılında aldı ama burada 457 gün yazıyor. Garibime gitti 1 yıl 3 ay gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı