"Bad System Config" hatası

O zaman maalesef temiz kurulum gerekli, bilgisayarcıya vermek yerine kendiniz yapın daha iyi olur.

Hangi maddeyi uygulayınca bu olay oldu? Rehber sahibine ileteceğim çünkü.

Windows hizmetlerini tamamen devre dışı bırakınca oldu olay. Temiz kurulumu kendim yapamıyorum. Çünkü Boot edeceğim bir Windows yazılımı yok elimde. Flash var ama PC'den indiremediğim için Windows işi olarak atamıyorum flash belleğe.
Güncelleme: Sistemi bir buçuk saat önce( 15:12- 21:08 ) geri getirdim. Çok şanslıyım ki, hiçbir dosya kaybetmedim. Önemli olan yani. Yaklaşık birkaç Gigabyte olan, küçük ve önemsiz dosyaları kaybettim. Bodrumdan eski bilgisayarımı indirdim ve yeniden kurup ISO dosyasını Rufus ile düzenledim. O işlem de çok dertli geçti. Yeniden sürücü kurulması, ekran gelmemesi falan... Arkadaş sağ olsun günümü mahvetti. İşim hiç rast gitmedi bugün. Rehber sahibine de durumu kibar bir ağızla ifade edeceğim. Ben bugün sisteme Windows yüklemeyi tecrübe ettim ve bunun gibi bir derdi nasıl dosya kaybetmeden çözeceğimi öğrendim. Size tavsiyem böyle rehberlerde bulunan ayar devre dışı bırakma durumlarını araştırmadan uygulamayın. Bana bugün saatlere, öfke, korku ve strese neden oldu. Sizin için önemli dosyaları kaybetme durumu olursa durum daha da kötü olabilir. Dosyaları kaybetseydim 1200 GB boyutunda dosyaları geri yükleyecektim. Büyük ihtimalle 1 ay gibi bir sürede tamamlanacaktı. Şanslıyım ki Windows yükleme sonrası dosyalar yerindeydi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı