BAD_POOL_CALLER mavi ekran hatası

VictorHugo

Decapat
Yer
Fransa
Arkadaşlar, yeni bir M.2 SSD taktim ve format attim. Surekli mavi ekran hatasi veriyor ve reset atiyor. Tum driverler guncel ve SSD'de gorunen problem yok. RAM testleri saglam ve Windows orijinal. Ben anlamadim bu neyin nesi. Yardiminiza ihtiyacım var.

Sorun sanırım Windows güncelleştirmelerinden kaynaklanıyor. %73'te kalıyor ve mavi ekran veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar yeni bir M.2 SSD aldim temiz kurulum yaptim fakat bilgisayar kapanirken kernel hatasi cikiyor ve mavi ekran veriyor, acilirkende ayni sekilde. Bilgisayar acildiktan bir sure sonra bad poolcaller mavi ekran verip reset atiyor, M.2 SSD'yi söküp eski m2SSD'yi taktigimda hiçbir sorun olmuyor, ürünün bozuk olduğuna kanaat getirdim fakat geri göndermeden önce son olarak size sorup emin olmak istedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 16324074324165437992287603677349.jpg
    16324074324165437992287603677349.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 27
2 gundur konu aciyorum, yardim eden olmadi. Rica etsem yardim eder misiniz?

Yeni bir M.2 SSD aldim bilgisayar acilirken ve kapanirken kernel okuyamadi. Acildiktan bir sure sonradan BAD_POOL_CALLER mavi ekran hatasi verip reset atiyor. Eski M.2 SSD'mi taktim, onu kullanıyorum. Herhangi bir sorun yok şu anda ve yeni aldiğimi iade edeceğim, son olarak belki bir çözümü vardir diye sormak istedim fakat M.2 SSD'de sorun var gibi görünüyor.

Problemli oldugunu dusundugum SSD'yi sifir olarak aldim: WD SN550 1TB M.2

Sifirdan temiz kurulum yaptim, sicaklik degerleri normal, SSD sagligi 100, tum driverler guncel ve RAM testleri normal.
@BenimadımYusuf

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı