"BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Heunzey

Hectopat
Arkadaşlar dün PC'ye virüs bulaşmıştı zorla Kaspersky ile silmiştim. Sabah girmeye çalıştığımda bu hataları aldım ve giremiyorum erişemiyorum. Denediklerim.
Güvenli mod ile girme.
Sistem geri yükleme.
Windows eski sürüm e geçme.
PC'ye erişimim yok o yüzden mindump dosyalari atamıyorum.
Sistem özelliklerim.
ATI Mobility Radeon HD 5650.
4 GB 1333MHz RAM 2+2
i5 M480 2.7 GHz.
SSD 870 EVO 250 GB.

Dosya Ekleri

• 20211002_104419.jpg
    20211002_104419.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 55
  • 20211002_104535.jpg
    20211002_104535.jpg
    135,1 KB · Görüntüleme: 55

Buradaki dosyayida indirdiğimde gene ayni hatayi veriyor.
Sanırım 11 yıllık dostum bu sefer rahmetli oldu.
Akla gelebilecek tüm konfigürasyonları uyguladım ama sonuç yine ayni.
Arkadaşlar tekrar merhaba. Biliyorsunuz ki benim ekran karti rahmetlik oldu babamin is yerinde güya bu işlerden anlayan birisi Windows 7 yüklersek olur diyor ama ben olmaz donanimsal sorun işletim sistemiyle çözülmez diyorum ama diyor o öyle demiyor nasıl bu durumu anlatabilirim. Ayrica PC'yi bu şekilde kullanmaya çalışırken Update'i devre dışı bıraksam bile bir süre sonra kendi kendine ekran kartini yüklüyor PC gg oluyor nasıl düzeltebilirim?
Konuyu bir daha açmakla uğraşmak istemedim ama bir daha açmak zorundayim sanırım.

Son düzenleme:
Buradaki dosyayida indirdiğimde gene ayni hatayi veriyor.
Sanırım 11 yıllık dostum bu sefer rahmetli oldu.
Akla gelebilecek tüm konfigürasyonları uyguladım ama sonuç yine ayni.
Arkadaşlar tekrar merhaba. Biliyorsunuz ki benim ekran karti rahmetlik oldu babamin is yerinde güya bu işlerden anlayan birisi Windows 7 yüklersek olur diyor ama ben olmaz donanimsal sorun işletim sistemiyle çözülmez diyorum ama diyor o öyle demiyor nasıl bu durumu anlatabilirim. Ayrica PC'yi bu şekilde kullanmaya çalışırken Update'i devre dışı bıraksam bile bir süre sonra kendi kendine ekran kartini yüklüyor PC gg oluyor nasıl düzeltebilirim?
Konuyu bir daha açmakla uğraşmak istemedim ama bir daha açmak zorundayim sanırım.

Windows 8.1 Single Language yüklemeyi deneyin ve Windows Update'e gerek yok, güvenli modda başlayıp kullandığınız sürücüleri silerseniz Windows Update o sürücüleri otomatik olarak yeniden yüklemez o yüzden size vermiş olduğum https://www.amd.com/en/support/grap...on-hd-5000-series/ati-mobility-radeon-hd-5650 bu siteden en son sürücüleri indirin lütfen.

Geri
Yukarı