Badlion Client nedir?

sethr

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar, aylardır bir YouTuber'in videosunu izlerken karşılaşıyorum. Badlion Client kullanıyor sanırım. Nedir bu Badlion Client? Hiçbir bilgim yok. TLauncher gibi korsana girer mi? Veya normal Minecraft'la arasında FPS farkı var mıdır? Bilgisayarım aman aman hızlı olmadığı için bilgi edinmeden indirmeye pek yanaşmıyorum. Rica etsem Badlion Client hakkında önemli bilgileri ve nasıl çalıştığına dair beni aydınlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, aylardır bir YouTuber'in videosunu izlerken karşılaşıyorum. Badlion Client kullanıyor sanırım. Nedir bu Badlion Client? Hiçbir bilgim yok. TLauncher gibi korsana girer mi? Veya normal Minecraft'la arasında FPS farkı var mıdır? Bilgisayarım aman aman hızlı olmadığı için bilgi edinmeden indirmeye pek yanaşmıyorum. Rica etsem Badlion Client hakkında önemli bilgileri ve nasıl çalıştığına dair beni aydınlatır mısınız?
Korsan değil orjinalin ta kendisidir. Oyunda iken kaç CPS yaptığını, koordinatları F3'e basmadan göstermesi, dans etme özelliği olması gibi gibi bir sürü çeşit çeşit özellikleri bulunuyor. FPS farkı çok olmaz. Ve bu client'i kullanmak için premium'un olması gerekiyor. Ve bu premium'un e postasının sende olması gerekiyor. Aksi taktirde açılmaz.

Badlion... Gözümde canlanır koca bir mazi. Hayır kendisi bir nevi fpsnizi arttırmaya yarayan çeşitli modları kullanabileceğiniz sadece "premium" ile kullanılan bir minecraft launcheridir.

Badlion... Gözümde canlanır koca bir mazi. Hayır kendisi bir nevi fpsnizi arttırmaya yarayan çeşitli modları kullanabileceğiniz sadece "premium" ile kullanılan bir minecraft launcheridir.
Özetle normal Minecraft Launcher'inden daha yüksek FPS almamı sağlar mı? Eğer öyleyse indireceğim şimdi.

Badlion Client ve Lunar Client korsan değildir, sadece 3. parti Minecraft istemcileridir. Orijinal Minecraft hesabı istemektedir.

Bu istemciler sayesinde Minecraft'a pek çok özellik eklenebiliyor. Örneğin, anlık CPS değerinizi görebiliyorsunuz veya 1.8 sürümünde 1.7 animasyonların kullanabiliyorsunuz.

Ben Lunar Client kullanıyorum fakat önceden Badlion Client da kullandım, yani tecrübem var. Gerçekten normal Minecraft deneyimini çok iyileştiriyor ve özellikle de Hypixel'de çok işe yarıyor.

Eğer Hypixel gibi sunucularda çok oynuyorsanız kullanmanızı tavsiye ederim.

FPS farkı ise çok fazla olacağını sanmıyorum. Çünkü her ne kadar eklenen modlar FPS'i biraz düşürse de FPS Boost modları ve OptiFine ile bu durum telafi ediliyor.
Peki orijinal Minecraft'da olan save dosyalarımı yedeklemem gerekir mi?
Hayır, gerekmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı