Kötü bilgisayarlar için Lunar client mi yoksa Badlion client mi?

Egemen_B

Hectopat
Yer
Altındağ Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayarım çok iyi değil Minecraft'ta 40-150 FPS alıyorum. Ama Lunar veya Badlion kullanmak istiyorum hangisini kullanmam yararlı olur?

Lunar Client daha fazla FPS veriyor diye duymuştum, gerekli ayarları yapınca tabii. İnternetten FPS boost ayarlarına bakabilirsiniz, iki clienti de kullanamadım maalesef ama Lunar Client'i bi' deneyin derim.
Sistem özelliklerin bize vahiy yolu ile mi iletilecek?
Burada sistem özellikleri ile alakalı bir şey yok ki?

Lunar Client daha fazla FPS veriyor diye duymuştum, gerekli ayarları yapınca tabii. İnternetten FPS Boost ayarlarına bakabilirsiniz, iki Client'i de kullanamadım maalesef ama Lunar Client'i bi' deneyin derim.

1050 Mobile kartı ile 120FPS zor görüyorum. Arkadaş GT740M gibi bir kart ile 150-180 arası görüyor.

Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayarım çok iyi değil Minecraft'ta 40-150 FPS alıyorum. Ama lunar veya badlion kullanmak istiyorum hangisini kullanmam yararlı olur?

Sistem özellikleriniz nedir?
Lunar Client daha fazla FPS veriyor diye duymuştum, gerekli ayarları yapınca tabii. İnternetten FPS boost ayarlarına bakabilirsiniz, iki clienti de kullanamadım maalesef ama Lunar Client'i bi' deneyin derim.

Hocam benim bildiğim az da olsa performans farkı olur. Tabi yanılıyor da olabilirim.

Lunar Client kesinlikle. Lunar'ın kendi ayarlarındaki performance kısmındaki "Lazy Chunk Loading" ayarını lowest yaptığınız zaman çok fena FPS artırıyor.

1050 Mobile kartı ile 120FPS zor görüyorum. Arkadaş GT740M gibi bir kart ile 150-180 arası görüyor.
Intel HD Graphics ekran karti ile 100 FPS'den asagisini neredeyse gormuyorum. Siz de sorun var.
Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayarım çok iyi değil Minecraft'ta 40-150 FPS alıyorum. Ama Lunar veya Badlion kullanmak istiyorum hangisini kullanmam yararlı olur?
Lunar Client ben de daha dusuk FPS veriyor. Badlion Client'da daha fazla fps aliyorum. Badlion Client'da F3+A yapilmasa bile daha fazla FPS verdigi icin onu tercih ediyorum.

Geri
Yukarı