BAFİR vs DA-Sistem toplama bilgisayar

Emirjan7

Centipat
Az sonra iki sistemden birini sipariş vereceğim kararsız kaldım buradan fikir almak istedim. İncehesap'ta BAFİR adlı sistem ile İtopya'daki DA-SİSTEM2 sistemlerini özelleştirmeler yaparak almayı düşünüyorum. Sizce hangisi? Neden?

Screenshot_20200704-231320_Chrome.jpg

Screenshot_20200704-231203_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Az sonra iki sistemden birini sipariş vereceğim kararsız kaldım buradan fikir almak istedim. İncehesap'ta BAFİR adlı sistem ile İtopya'daki DA-SİSTEM2 sistemlerini özelleştirmeler yaparak almayı düşünüyorum. Sizce hangisi? Neden?

Eki Görüntüle 607561

Eki Görüntüle 607562
DA-SİSTEM2'yi özelleştirip alırsanız çok güzel bir sistem olur. 1. sistemden uzak durunuz galiba sadece GamePower ya da Frisby marka PSU'lar var bu PSU'lar yüzünden sisteminize yazık olabilir :(.

Ben 300₺ fiyat farkı pek göremedim gibi. Bence 2.sistem daha iyi diye düşünüyorum.(Kasa ve PSU'lar hakkında bilgim yok)

2060'lı sistem kötü açikcasi. 3500X berbat bir işlemci. SSD sorunlu. Kasa hava almıyor PSU'da kötü. Daha kötüsü kasayı adam gibi bir marka da alamıyorsunuz seçenek koymamışlar. Da sistem 2 gayet güzel parçalar dengeli fiyatı da uygun. Ben da sistem 2'de SSD'yi değiştirip almanızı öneririm Adata SU630 sorunlu bir model. Onun dışında kusursuza yakın bir sistem da sistem 2.

Bir şeyi zorlamana gerek yok zaten DA2 F/P bir sistem olmuş. Ha çok istersen ekran kartını RX 5700XT seçersin onun dışında bir şeye gerek yok.

Da sistem 2'de seçeneklere konulan 5700XT yanan bir model TUF serisinin Evo olmayanları alınmamalı. Zaten bütçeyi de aşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı