Bagaj kapağı 22 bin olur mu?

Tampon değişir, bagaj da düzeltilip boyanır. Benim içime sinmez değiştirmek istiyorum derseniz de bagaj kapağı 22 bin olmaz, çok daha uyguna bulursunuz. Başka kaportacılara gösterin arabayı.

Merhabalar. Geçen gün kaza yaptım demiştim, hatırlayanlar vardı konuya giren varsa. Şimdi ilk başta aşağıya resim bırakacağım, bu resimlere bakaraktan bagaj düzeltilemez mi? İkinci olarak, bana değişmesi gerek dediler ve bagaj kapağı için 22 bin TL fiyat çıkarttılar. Çok saçma geldi. Bu fiyatlandırma fazla değil mi? Bakıyorum, orjinalden sökme çıkmaları 6-7 bin TL'ye bulunuyor. Beni mi yiyorlar? Desteğiniz için teşekkürler.

Resim:
Eki Görüntüle 2060644
Seni yiyorlar arabada bagaj boyasız düzeltilecek, tampon değişecek, arka panel düzeltilecek, sol arka çamurluğun uca düzeltilip lokal boya atılacak , stop sağlam gözüküyor yine de duylara vs bakmak lazım bunların hepsi anca 20 bini bulur.

Seni yiyorlar arabada bagaj boyasız düzeltilecek, tampon değişecek, arka panel düzeltilecek, sol arka çamurluğun uca düzeltilip lokal boya atılacak , stop sağlam gözüküyor yine de duylara vs bakmak lazım bunların hepsi anca 20 bini bulur.
Stopluk sorun yok. Tamponu direkt değiştireceğiz. Adam bagajın düzeltilmesi çok zor demiş, 20 binden aşağı bulamadım demiş, macunla falan düzelteceğim demiş, babamdan da aldıramadım ne yazık ki arabayı. Hayırlısı olsun, yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı