Sadece bagaj kapağı değişen araç 280 bin TL hasarlı olabilir mi?

Kaza yılı nedir? 280 bin büyük rakam, sanmıyorum sadece bagaj kapağıyla alakalı olsun. Motor şase numarasıyla servisten sorgulattırın. Sağlam düzgün bir yere de full ekspertize sokun derim. Araçta ne var ne yok haberiniz olsun en azından.

Galeriden aldığımız araba ilanda 50 bin TL hasarlı yazılıyordu. Araç alındıktan 3 gün sonra yani bugün araba SMS yoluyla öğrendik 280 bin TL hasar kayıtlı yazıyor. Galeriyi aradık sadece bagaj kapağı değişti orijinal parça ile değiştiği için öyle sigorta şirketi abartıyor dedi. Bu mümkün müdür, cevaplayabilir misiniz? Tüm vücuduma ağrı girdi stresten.
Satıcı yalanları. Yok sigorta şişirmesi yok şöyle böyle. Hakkınızı arayın.

Exper yapmadan almışsınız belli ki, exper raporunda hasar kayıtları çıkardı. Yapmayın hocam bu devirde nasıl insanlara güvenebiliyorsunuz. Exper yaptırıp galericiyle konuşun, anlaşma olmazsa dava yoluna başvurun ama muhtemelen çok uzun sürecektir.

Arabaya göre değişir ama çok zor sadece bagaj kapağı hasarından 280k hasar işlemesi. Hasarda ERP ibaresi varsa detay sorgulayın orda çıkar her şey, direkt ktt ve 280k yazıyorsa experden başka bir şekilde öğrenemezsini ve sadece bagaj olamaz.

Yoğundum hocam uzun süre yazamadım araba iade alınacak eğer almazsa mahkemeye gidecek mahkeme 6 ay sürecek faizle parayı alacağız ve araba bizde kalacak.

5664'e PARCA (plaka) 01/01/2000 yazarak değişenleri bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı