Bağlantınız gizli değil hatası nedir?

yavuzqur

Hectopat
Yer
İstanbul
Google'a girdiğimde sürekli olarak bağlantınız gizli değil hatası alıyorum sorunu sürekli Regedit'ten falan çözüyorum ama yine hep karşıma çıkıyor bu sorunun kalıcı çözümü yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sertifika hatasımı alıyorsunuz yukarıda güvenli değil dediği yere tıklayın orada ne sorunu olduğu yazarda genellikle.

Regedit çözümünden önce çalıştıra verilen inetcpl.cpl komutu ile içerik bölümünden "SSL durumunu sil " yaptınız mı? Bir arkadaş böyle çözmüş.

Google'a girdiğimde sürekli olarak bağlantınız gizli değil hatası alıyorum sorunu sürekli Regedit'ten falan çözüyorum ama yine hep karşıma çıkıyor bu sorunun kalıcı çözümü yok mu?

Chrome kısayoluna sağ Click yap.
Özelliklere tıkla.
Hedef kısmından bir boşluk bırakarak şu --ignore-certificate-errors kodu yapıştırıp dener misin? Uygula, Tamam'a basın. Yalnız masaüstünde ki kısayola yaptıysanız aynısını görev çubuğunda ki kısayol içinde yapın.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    45,3 KB · Görüntüleme: 35
Sertifika hatasımı alıyorsunuz yukarıda güvenli değil dediği yere tıklayın orada ne sorunu olduğu yazarda genellikle.
ona hiç dikkat etmedim maalesef
Regedit çözümünden önce çalıştıra verilen inetcpl.cpl komutu ile içerik bölümünden "SSL durumunu sil " yaptınız mı? Bir arkadaş böyle çözmüş.
sürekli öyle yapıyorum zaten yine aynısı oluyor
1620544713429.png

bu hatayı alıyorum yine başıma geldi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı