Bağlantınız Güvenli Değil Uyarısı

Lufikado

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şöyle bir durumum var: Google ve YouTube'a giriş yapmaya çalıştığımda "Bu siteye bağlantınız güvenli değil." diye hata alıyorum ve zaman aşımı olup siteye girmiyor. Cihazı sıfırlama harici bayağı bir şey denedim fakat bir türlü olmadı. Bu arada sadece Google ve Google ile alakalı sitelere giriş yapamıyorum. Diğer sitelere erişimim var. Google hesabım ile alakalı bir durum olma ihtimali de var mıdır acaba? Desteklerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk denediğim şey oydu zaten. IP ayarlarını sıfırladım, BIOS ayarlarını sıfırladım, modemi resetledim ama sonuç yok yine. Cihazımı sıfırlasam sizce sorun çözülür mü?

İlk denediğim şey oydu zaten. IP ayarlarını sıfırladım, BIOS ayarlarını sıfırladım, modemi resetledim ama sonuç yok yine. Cihazımı sıfırlasam sizce sorun çözülür mü?
Sanmıyorum

Söylemeyi unuttuğum bir durum var. Aslında daha düne kadar giriş yapabiliyordum fakat bilgisayarımı şarja takmaya unuttuğum için kapanmıştı. O kapanmadan sonra Google ve Youtube tarzı yerlere giriş yapamamaya başladım. Belki güncelleme ile alakalı bir durum söz konusu olabilir mi? Sistem geri yüklemesi yapıp o şekilde denemeyi düşündüm. O şekilde de olmazsa sıfırlamayı düşünüyorum. O da olmazsa aklıma başka bir şey gelmiyor.

Bende de olmuştu Firefox kullanın sorunu düzeltene kadar. (not: Nasıl yükleyeceğim diyorsan bazı sitelere giriş yapılabiliyor eğer yapılamıyorsa telefondan indir bilgisayara şarj kablosunu bağla orada dosyalardan aktar)

Operayı indirip denemiştim. Bütün tarayıcılarda aynı şekilde oluyor. İşten dönünce temiz bir format atıp deneyeceğim. Eğer ki olursa en azından çözümüm olmuş olur.

Forumda yazanların hepsini denemiştim zaten. Cihaza temiz format atıp sıfırdan kurulum yapacağım. Olmazsa VPN ile kullanmaya başlayacağım artık. Eğer ki olursa ve benim gibi sorun yaşayan bir arkadaş varsa en azından bir çözüm yolu daha bulmuş oluruz. Teşekkürler arkadaşlar ilginiz için.

Cihaza temiz kurulum yaptıktan sonra sorunum çözüldü. Benim gibi sorun yaşayıp belirtilen adımları yapıp yine de sonuç alamayan arkadaşlar varsa (En azından benim için geçerli.) sıfırlayınca sorununuz çözülebilir. Bilginize.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı