Çözüldü Bağlantınız özel/gizli değil hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ber2.j

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım kötü olduğu için Windows 10'dan 7'ye geçtim ve driverları güncellemek zorunda kaldım. İnternette çoğu sitelere giremiyorum, girmeye çalışsam geçersiz sertifika yazıyor. Google, Yandex ve Opera gibi tarayıcıları da denedim ve hepsinde aynı hatayı alıyorum. Driverların hepsi tam, internet var olarak gözüküyor.

resim_2021-11-01_210926.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Önceden böyle bir şey yoktu efendim.
İnternetten sertifikayı aratıp buldum kurdum ve "güvenilen sertifikalar" kısmına yükledim siteye girebiliyorum yardımcı olmaya çalışan herkese en içten dileklerimle teşekkür ederim.
Bilgisayarım kötü olduğu için Windows 10'dan 7'ye geçtim ve driverları güncellemek zorunda kaldım. İnternette çoğu sitelere giremiyorum, girmeye çalışsam geçersiz sertifika yazıyor. Google, Yandex ve Opera gibi tarayıcıları da denedim ve hepsinde aynı hatayı alıyorum. Driverların hepsi tam, internet var olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 1204271

İnternetinin müşteri hizmetlerinden güvenli internet modunu kapatarak sorunu çözebilirsin bunlarla uğraşmak istemiyorsan bir VPN veya mobil veri kullan.

Önceden böyle bir şey yoktu efendim.
İnternetten sertifikayı aratıp buldum kurdum ve "güvenilen sertifikalar" kısmına yükledim siteye girebiliyorum yardımcı olmaya çalışan herkese en içten dileklerimle teşekkür ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı