Steam Bahar indirimleri 14 Mart'ta başlıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ABD ile aynı fiyata alıyoruz, belki MENA USD için fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

resim_2024-03-14_201202403.png

Steam'in dolara geçmesi yetmiyormuş gibi bir de bazı firmalar çok cimri indirimler yapmaya başladılar. CA bunlardan biri. Zaten DLC'ler gereksiz pahalı bir de gele gele %20 indirim gelmiş. Elden Ring gibi dünya kadar satmış bir oyunun da indirime girmemesini hiç anlamadım, eğer sistemsel bir yanlışlık yoksa garip gerçekten.

Steam'in dolara geçmesi yetmiyormuş gibi bir de bazı firmalar çok cimri indirimler yapmaya başladılar. CA bunlardan biri. Zaten DLC'ler gereksiz pahalı bir de gele gele %20 indirim gelmiş. Elden Ring gibi dünya kadar satmış bir oyunun da indirime girmemesini hiç anlamadım, eğer sistemsel bir yanlışlık yoksa garip gerçekten.
Haziranda DLC çıkaracaklar, satışlarda artış olacak. İndirim yapmaları şirket mantığında enayilik olur.

Haziranda DLC çıkaracaklar, satışlarda artış olacak. İndirim yapmaları şirket mantığında enayilik olur.
Siz sanırım konu açmıştınız hocam ne zaman indirime girer diye, dediğiniz gibi bende dlc çıkınca hype artacağı için bir süre indirime gireceğini düşünmüyorum, kış indiriminde keşke alabilseydik.

PSN indirimlerine laf etmiştim bunun yanında o bile iyi geldi :D

Arkadaşlar tamam Steam dolara geçti sizin için anlamı kalmadı, tamam siz alamayacaksınız tamam, Epic daha uyguna satıyor anladık, her Steam indirim konusunda bunu belirtmenize gerek yok. Steam'den oyun kütüphanesi oluşturan insanlar var veya almaya devam eden, istek listesine alıp takip eden insanlar var bırakın milletin haberi olsun değerlendirmek isteyenler değerlendirsin. Misal bende Steam'den aldığım Cyberpunk 2077 var, Phantom Liberty DLC'sini alacağım Epic'ten alırsam olmuyor ayrı ayrı oynayamıyorum mecbur Steam'den almam gerekiyor ve indirim bekliyorum. Salın artık şu muhabbetleri, nelerde indirim var neler uyguna yakalanabilir onun haberleşme konusu olsun.

O kadar haklısın ki dostum Steam konularında Epic Games muhabbeti görmekten gına geldi.

Phontom Liberty almayı düşünüyorum 19 dolara değer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı