Bahçeli Sinan Ateş hakkında soru soran gazeteciyi tersledi

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam bu konuda o kadar gergin davranıyor ki sanki işin elebaşı ve kimsenin hesap sormayacağını düşünüp bu işi yaptırdı ve ihale üstüne kaldı. Ya da büyük bir mafya takımı işin içinde ve konuşup başına bela almak istemiyor. Benim düşüncem tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyu soran kadın gazetecinin itilmesinin yanı sıra MHP, suikastın ilk gününden beri Sinan Ateş'in ismini bile anmadı.

''Milliyetçilik'' adı altında adeta devletin içerisine yerleşmiş olan bir mafya yapılanmasının içerisinde kalan ve belki de onlar tarafından hayatını kaybeden Sinan Ateş'in hikayesi ciddi manada acı.

Bu saatten sonra gerçek katilinin bulunabileceğini veya bu olayın gerçek yüzünün ortaya çıkabileceğini düşünmüyorum.

Bunlarda partizanlık davadan baskın hale geldi. Atatürkçü bir ülkücü olduğu için siyasal milliyetçiler sevmez Sinan Ateşi. Şuan cemaatçilik baskın gidiyor.

Abim Sinan Ateş'in yeğeniyle arkadaş. Cenazede bende vardım Ümit Özdağ bile oradaydı Bahçeli yoktu. Ben anlamadım gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
@xakiran ben de düşünmüyorum, olan da Sinan Ateş'in arkasında bıraktıklarına oldu. Yanlış hatırlamıyorsam, bir tane de çocuğu vardı.
Aynı zamanda kendisi Atatürkçü bir kimliğe sahipti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı