Bahçeşehir üniversitesi diş hekimliği nasıldır?

COSMOX

Hectopat
Merhaba, tam burslu olarak bahçeşehir üniversitesi diş hekimliği okumak istiyorum.
Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım gitmemişsindir... eğitimi nasıl bilemem ama özelde hasta bulamıyorlar genel olarak bu yüzden marmaraya istanbula geçiyorlar....

şöyle örnek vereyim net bildiğimden dolayı medipol gibi özel hastanesi olan okullarda genellikle gelen hasta tedavi olcaksa neden öğrenciye tedavi oluyorum ki diyor hoca ya da asistan farkı denilen bir şey var onu ödeyip tedavisini hocaya yaptırıyor ya da hiç hasta gelmiyor gibi durum var e öyle olunca da öğrenci hasta bakamıyor hasta barajını da geçemiyor

şöyle örnek vereyim net bildiğimden dolayı medipol gibi özel hastanesi olan okullarda genellikle gelen hasta tedavi olcaksa neden öğrenciye tedavi oluyorum ki diyor hoca ya da asistan farkı denilen bir şey var onu ödeyip tedavisini hocaya yaptırıyor ya da hiç hasta gelmiyor gibi durum var e öyle olunca da öğrenci hasta bakamıyor hasta barajını da geçemiyor
Devlette staj yapma gibi bir imkan tanımıyor mu vakıf üniversitesi?

Devlette staj yapma gibi bir imkan tanımıyor mu vakıf üniversitesi?
olabilir ama genellikle kendi hastanelerinde ya da belirli özel hastanelerle anlaşıyorlar çünkü şöyle düşün her öğretim kurumu kendi staj şartlarını koyuyor ve başka yerler kabul etmeyebilir o yüzden bahçeşehir hem diş hekimliğini taksim beşiktaş yolu üzerine taşıdı hem orda hastane açtı
medipol teorik eğitimi beykozda veriyor diş hastanesi esenlerde gibi gibi
bezmialemin hastanesi fatihteki kampüste
ve genellikle bu okullardan devlete geçenler 3ten başlatılıyor çünkü geçtikleri devlet okulları diğer okuldaki yapılan stajı kabul etmeyebiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı