Bahçeye Gelen Yumurcaklar

Türkiye'de maddi sıkıntın bittiği anda zenginliğe atlıyorsun.

Eğer çocuklarınız istiyorsa sahiplenebilirsiniz bence.

SM-A710F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Eğer bakamayacaksanız sahiplendirin. En azından kalacak bir yerleri olur.
Şu an yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında. Yaşam alanları, yiyecek ve içecekleri kesinlikle var.
Sahiplendirirken karşıdakinin ne derece bakacağını bir sorgulayın.
Bu yüzden tanımadığım birine asla vermem.
En yakın zamanda bir veteriner kontrolüne götürün. Sokak kedilerinin aşıları belediye veterinerliklerinde ücretsiz yapılıyor fakat bunları götürürseniz ne derece inanırlar bilmiyorum.
Vizelerden sonra götürürüm büyük ihtimal. Şu an sınav haftam yaklaşıyor ve temel ihtiyaçlarını gidermekten fazla ilgilenemiyorum.
Yapacağınızı düşünmüyorum ama lütfen yavruları parayla satmayın. Onlar bir mal değil bir can. (Diğer insanlara iltifaten söyledim. Üstünüze alınmayın yani )
Aklımdan bile geçmedi inan. 3-5 kuruş için şu güzel hayvanların canlarıyla oynayan insanlar var. İğrenç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak Allah söyletti bu Scottisch Fold türü kediler cok tatli. Cocuklar hergün basimin etini yiyiyor baba kedi alalim diye.
Al sende, kırma çocukları. Hayvan sahiplenmek, özellikle gelişim çağındaki çocuklar için iyi bir şey.

@Kadir999 gereksiz alınganlık yapmışsınız. Arkadaş size hitaben söylememiş onu. Böyle kişilerin de olacağından bahsetmiş (ki haklı da).

Çok tatlılar bu arada. Ben de evimde yıllardır kedi besliyorum. Aynı şehirde olsaydık gelip bir mıncırmak isterdim [emoji4].

Kediler sanırsam tekir-scottish fold melezi. En başta durup melül melül bakan scottish fold. Kulağını dik tutabiliyor mu bir bakın. Tutamıyorsa scottish fold melezidir. Uyuyanların kulaklarını tam göremedim ama uyanık olanlar british shorthair türüne benziyor ya da klasik sarman-tekir melezi bunlar Ayrıca dikkat ederseniz alınlarında M harfi var Bu da Whiskas türünün ayırt edici özelliğidir. Çoğunlukla tekir kedilerde bulunuyor bu M harfi. Bu da bir dostumun whiskas-scottish foldu link!

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…