Bahçeye Gelen Yumurcaklar

• Konuyu başlatan Jira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 3B
Kim bilir belki Almanya'da yaşayan, BMW'de çalışan trilyoner birisi sahiplenir. :)
@Neşeli Enginar

Trilyoner olmadigim icin üzerime alinmadim taa ki etiketi görene kadar.
Siz de beni iyi zengin yaptiniz arkadaslar. :)

Maddi sikintisi olmamak ile zenginlik arasinda fark var zira. :)
Türkiye'de maddi sıkıntın bittiği anda zenginliğe atlıyorsun. :)

Eğer çocuklarınız istiyorsa sahiplenebilirsiniz bence. :)

SM-A710F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Eğer bakamayacaksanız sahiplendirin. En azından kalacak bir yerleri olur.
Şu an yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında. Yaşam alanları, yiyecek ve içecekleri kesinlikle var.
Sahiplendirirken karşıdakinin ne derece bakacağını bir sorgulayın.
Bu yüzden tanımadığım birine asla vermem.
En yakın zamanda bir veteriner kontrolüne götürün. Sokak kedilerinin aşıları belediye veterinerliklerinde ücretsiz yapılıyor fakat bunları götürürseniz ne derece inanırlar bilmiyorum.
Vizelerden sonra götürürüm büyük ihtimal. Şu an sınav haftam yaklaşıyor ve temel ihtiyaçlarını gidermekten fazla ilgilenemiyorum.
Yapacağınızı düşünmüyorum ama lütfen yavruları parayla satmayın. Onlar bir mal değil bir can. (Diğer insanlara iltifaten söyledim. Üstünüze alınmayın yani :) )
Aklımdan bile geçmedi inan. 3-5 kuruş için şu güzel hayvanların canlarıyla oynayan insanlar var. İğrenç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak Allah söyletti bu Scottisch Fold türü kediler cok tatli. Cocuklar hergün basimin etini yiyiyor baba kedi alalim diye.
Al sende, kırma çocukları. Hayvan sahiplenmek, özellikle gelişim çağındaki çocuklar için iyi bir şey.

Şu aşırı tatlı bir şeymiş ya. 😺Kameraya çok masum bakmış.

sdfsdfdsfs.jpg

Kediler sanırsam tekir-scottish fold melezi. En başta durup melül melül bakan scottish fold. Kulağını dik tutabiliyor mu bir bakın. Tutamıyorsa scottish fold melezidir. Uyuyanların kulaklarını tam göremedim ama uyanık olanlar british shorthair türüne benziyor ya da klasik sarman-tekir melezi bunlar 😁😁 Ayrıca dikkat ederseniz alınlarında M harfi var 😍😍😍 Bu da Whiskas türünün ayırt edici özelliğidir. Çoğunlukla tekir kedilerde bulunuyor bu M harfi. Bu da bir dostumun whiskas-scottish foldu link!

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı