Bakanlık, kripto para cüzdanlarının verisini talep etti

Yüzde 10 vergi koydular diyelim, herkes gider yeni Binance hesabı açar. Hesabı onaylamaz kim olduğu belli değil tüm parasını da atar veya yatırımlık alanlar soğuk cüzdana atar. Şu an bile çoğu şehirde kripto para ile telefon alım satım yapabilirsiniz. Madenciler ise bu işi büyük yapıyorlarsa zaten şirketleri vardır, hepsi de vergisini ödüyor.

Ekran kartlarının ucuzlayacağım zannedenlere kötü bir haberim var. Öyle bir şey olmayacak, hatta daha da artabilir.
Vergi geliyor diye sevinen arkadaşlara aldığımız maaşın ne kadarı vergi, arabanın ne kadarı vergi, meyve sularında ki ÖTV miktarı gibi şeylere bakabiliriler. Ayrıca vergi miktarı çok olursa el altından satışlar olur.
Oyun hesabı açıyorsun galiba banlandıkça, denemesi bedava geldikten sonra kapatır kapatır yeniden açarsın :D

Yorumların yarısı boş. Yüzde 10 vergi koydular diyelim, herkes gider yeni Binance hesabı açar hesabı onaylamaz, kim olduğu belli olmaz. Tüm parasını da atar veya yatırımlık alanlar soğuk cüzdana atar. Şu an bile çoğu şehirde kripto para ile telefon alım satım yapabilirsiniz madenciler ise bu işi büyük yapıyorlarsa zaten şirketleri vardır hepsi de vergisini ödüyor.
İyimser ve boş bir yorum.
Binance para işlemleri için 2. seviye kimlik doğrulaması istiyor.
Olduğu yerde durandan zaten vergi alınamaz.
Vergilerini ödüyorlar mı, peh. O şirketler tuvalet kağıtlarını bile vergiden düşürüyorlar.

İyimser ve boş bir yorum.
Binance para işlemleri için 2. seviye kimlik doğrulaması istiyor.
Olduğu yerde durandan zaten vergi alınamaz.
Vergilerini ödüyorlar mı, peh. O şirketler tuvalet kağıtlarını bile vergiden düşürüyorlar.
Oyun hesabı açıyorsun galiba banlandıkça, denemesi bedava geldikten sonra kapatır kapatır yeniden açarsın :D
Bilmeden konuşuyorsunuz binance de yeni hesap açtım 93 Busd gönderdim Al sat yaptım staking ve esnek birikim denedim hepsi de oldu sadece itibari para yükleme çekme yapamıyorsunuz.

Nefes al:
Devlet: VeRgİ!!!
Vergi zamanı.
Galiba sonunda ekran kartı alabileceğim.

Mining devri bitti, rahat rahat kart alın artık.
Satacaklar hızlı satsın, alacaksanız bekleyin.

Ekran kartı bir sene bulamazsınız daha. Tek etken madencilik değil. Dünya çapında stok sorunu var sadece Türkiye'de uygulanan vergi ile ekran kartı bulamazsın. :)

Son düzenleme:
Bu haber 1 Nisan'da çıktı millet vergi beklerken kripto para ile ödeme yasağı geldi. Ortada vergi alma verme ile ilgili hiç birşey yok. Ekran kartı alamiyoh diye ağlayanlar dolar alıp satarken vergi veriyor mu ?

Geri
Yukarı