Bakır kablo ekleri YAK-1 ile yeniden yapılmalı mı?

Tek bir ek varsa evet çünkü DSL altyapıda 2 adet kablo bulunur yani bu paket 5 adet ek yapabilir (hata yapılmazsa)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam peki bu yak 1 boncukla kabloları bağlayınca diğer bağlantıya göre(uçlarını bant ile kapatıp) daha mı iyi oluyor?

Hocam peki bu yak 1 boncukla kabloları bağlayınca diğer bağlantıya göre(uçlarını bant ile kapatıp) daha mı iyi oluyor?

Evet daha iyi oluyor çünkü içinde gresli garip bir şey var bu suyun ve nemin girmesini engelliyor.

Evet daha iyi oluyor çünkü içinde gresli garip bir şey var bu suyun ve nemin girmesini engelliyor.
Çok farklı bir durum var benim hatta hocam sürekli internetim kopuyor aynı binada 12 senedir internet kullanıyorum ilk defa böyle bir şey başıma geliyor, Türk Telekom geldi iç tesisatta sorun var kabloları değiştir dedi gittim CAT6 kablo aldım elektrikçi geldi çekti ama hala kopuyor. Modeme de baktılar onda sorun yok dediler.

Şimdi yak 1 boncuk aldım aynı elektrikçi gelsin onunla bağlantı yapsın bir şey değişecek mi bilmiyorum. Belki de Türk Telekom'un saha dolabında sıkıntı var Port değişikliği yapın dedim bakalım ne olacak.

@Burak5415 Hocam merhaba Türk telekom bugün modem verdi deneme amaçlı 2 gün kalacak kopmalar oluyor mu olmuyor mu diye kontrol edecek modem içi değerler nasıl sizce?

modem.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı