Çözüldü Bakiye bekleme süresi uzar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
CS:GO'da kasa satmıştım beklenen bakiyeye geldi parası genelde 24 saat gibi bir sürede para onaylanıp bakiyeye geçiyor. Bende bu süreyi beklerken bir oyun iade etmiştim bugün ve yine onaylanması beklenen bakiyeye geçti bu para klasik olduğu gibi. Benim merak ettiğim konu CS:GO kasasından gelecek para bu oyunu iade ettiğim oyun ile aynı vakitte mi onaylanacak hesaba yoksa CS:GO kasasını daha önce sattığım CS:GO parası daha önce mi gelecek hesaba?

Duruma göre değişebiliyor. Aynı anda gelecek diye bir olay yok. CS kasası daha erken gelebilir. İade onaylanması ve sonra ki süreç daha farklı.

Bildiğim kadarıyla önce CS kasasının gelmesi lazım.

Bende öyle düşünüyorum iade talebinden önce sattığım için fakat bazı arkadaşlarım aynı vakitte gelirler dedi. Emin olamadım.

CS:GO'da kasa satmıştım beklenen bakiyeye geldi parası genelde 24 saat gibi bir sürede para onaylanıp bakiyeye geçiyor. Bende bu süreyi beklerken bir oyun iade etmiştim bugün ve yine onaylanması beklenen bakiyeye geçti bu para klasik olduğu gibi. Benim merak ettiğim konu CS:GO kasasından gelecek para bu oyunu iade ettiğim oyun ile aynı vakitte mi onaylanacak hesaba yoksa CS:GO kasasını daha önce sattığım CS:GO parası daha önce mi gelecek hesaba?
Kasadan gelecek olan para daha erken gelir.

Farklı satlerde gelir. Hangisinin bekleme süresi daha azsa o önce bakiyeye yansır diğeri hala bekleyen gözükür.

Duruma göre değişebiliyor. Aynı anda gelecek diye bir olay yok. CS kasası daha erken gelebilir. İade onaylanması ve sonra ki süreç daha farklı.

Fakat 24 saati geçti CS:GO kasasının bekleme süresi normalde 11.30 gibi gelmesi lazımdı.

Kesin mi?

Bildiğim kadarıyla önce CS kasasının gelmesi lazım.

Farklı satlerde gelir. Hangisinin bekleme süresi daha azsa o önce bakiyeye yansır diğeri hala bekleyen gözükür.

Teşekkürler hepinize o zaman beklemedeyim kasanın parasını. :D

Geri
Yukarı