Steam Bakiye nakite çevirme

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Steam'de 50TL bakiye var bunu nakite çevirmek istiyorum ancak oyun alabileceğim birini bulamadım doğal olarak skin alıp satmak istiyorum. CS:GO'da seçkinim olmadığı için CS:GO'da skin alsam bile trade yapamam. Ne önerirsiniz? Başka skin alıp satabileceğim oyun var mı? Veya 50TL'yi başka bir şekilde nakite çevirme yolu?

Oyun olmasa bile trade yapabilirsiniz diye biliyorum Rust olmayan hesapta cok fazla Rust skini alıp sattim çünkü. Bir skini pazardan almak veya satmak veya takaslamak için oyuna sahip olmanıza gerek yok.
Burda konu açabilirsiniz %25-30 indirimle oyun yollayabilirsiniz ama direkt hiçbir şekilde 50tlyi alamazsin 30 falan alirsin.

Oyun olmasa bile trade yapabilirsiniz diye biliyorum Rust olmayan hesapta cok fazla Rust skini alıp sattim çünkü. Bir skini pazardan almak veya satmak veya takaslamak için oyuna sahip olmanıza gerek yok.
Burada konu açabilirsiniz %25-30 indirimle satarsiniz

Peki 50TL'ye ne almalıyım hocam?

Takas konusu açıp Steam'den 50 TL'lik bir ürün alacak birisini bulup, indirimle takas yapabilirsin.

Technopat'ta mı hocam? Takas konusu görmedim açıkçası. Steam kategorisi altında mı açıyoruz? Ayrıca tam detayları bilmiyorum alıcı bulursam sırayla neler olacağını açıklayabilir misiniz zahmet olmazsa?

Geri
Yukarı