Steam bakiye nakite çevirme ve cüzdan kodları

foreignersgod

Kilopat
Yer
Compton
Daha fazla  
Steam’da 500 TL bakiyem var ve 3 adet 5 sterlin’lik cüzdan kodum var. Bu kodları nereye satabilirim? Tanesi 43-44 TL arası yapıyor. Ayrıca bu 500 TL’yi nasıl en zararsız yoldan nakite çevirebilirim? İnsanlara ucuzdan oyun hediye etmek istiyorum ama nasıl güvenebilirim bilmiyorum. Daha önce yapmış arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Oyun alacak birilerini bulursanız istediği oyunu alıp hediye edersiniz, oyunun fiyatı kadar IBAN ile hesabınıza ücreti öder alacak kişi. Daha karlı bir şekilde nakite çevrilebilir mi fikrim yok. Bunu yapmak için de karşılıklı güven sağlayabileceğiniz biri olması gerekiyor.

Konusunu açın burada, ilgilenen ve güven sağlayabileceğiniz biri çıkar belki. Denemekten zarar gelmez.

Floatı ve skinleri değerli bir cs go itemi alıp bilindik siteler üzerinden satabilirsiniz. Oyunları gönderenler geri alabiliyor. Yanaşacaklarını sanmıyorum. Zaten 100 liralık oyunu 90a atayım desen de almazlar çok zarar edersin.

Nakite zararsız çevirmen zor. Ama illa nakit geçsin elime diyorsan herhangi bir cs go skini alacaksın tavsiyem teklif vererek skini ucuza alman,sonra bu skini bynogame üzerinden satışa koyacaksın. Bu arada bynogame’de skinler genelde steam fiyatının yüzde 20-30 aşagısına alıcı bulur. Yani 500 lirayı nakite çevirmek istediğinde eline 350-400 tl geçer. Tabi steamden 600-700 liralik skini 500 tl ye alabilirsen zararın olmaz. Ben bu şekilde nakite çevirme işlemleri yaptım.

Yaz indirimi döneminde Donanımhaber ve burası üzerinden belli bir komisyonda indirim yaparak satabilirisiniz. Şuanlık çok acele etmenize gerek yok. Kafanızda belli bir indirim komisyonu varsa sizle alışveriş yapmak isterim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı