"Bakkallar" Her Yerde

Hangisi sen hangisi o belli olmuyor. İsimler kalacak şekilde paylaşsan iyi olurdu.

En alttaki benim.

Bunun bakkallarla bi alakası yok bence. Bu bildiğimiz, donanım hakkında henüz yeterli bilgiye sahip olmayan bi kişidir.

Başlıkta yazdığı "1 GB Ram" (1 GB V-RAM) Pek yanlış sayılmaz aslında.

Fiyat konusunu abartmış, 1 adet sıfır kaldırsa iyi olurdu.

Yani, dediğinizde haklısınız aslında. Ama tuhaf olan böyle insanların mallarına toz kondurmayıp eleştiriyi kabul etmemeleri. Aslında bu da bilgisizlikten kaynaklı.
Geçen yıl Core 2 Duo sistemi 800 den satmaya çalışan insan görmüştüm.

Burada idare ederiz de diğer yerlerde acımıyorum ama. :D
Acımasız, gaddar ve de zalim! Öyle yapacağınıza adama "bakın, o aslında öyle değil böyledir" şeklinde uyanırsınız ölür müsün? :D
("Ölür müsün" kısmı "bir kere daha izleseniz ölür müsünüz" reklamından alıntıdır, espri yani:D)

Acımasız, gaddar ve de zalim! Öyle yapacağınıza adama "bakın, o aslında öyle değil böyledir" şeklinde uyanırsınız ölür müsün? :D
("Ölür müsün" kısmı "bir kere daha izleseniz ölür müsünüz" reklamından alıntıdır, espri yani:D)

Espriyi açıklamak da kötü bir duygu ancak açıklamanız iyi olmuş. Zira reklamdan hiç haberim yoktu. :D
Zalimim çünkü adam laftan anlamıyor. :D
Laftan anlayana kapımız sonuna kadar açık :D

Görüntüye en fazla 15 lira verilir hocam. 40 fazla. :D
Espri yapmadığınız düşünerek.
Ve belki aynı ya da yakın kartları kullanan kullanıcılar bu tarz konuları gördüğünde kizacaklarini düşünerek...
O kadar da değil yani. Mesela en çok sevdigim oyun olan Far Cry 1 ve benzeri oyunları çok rahat oynatır.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı