Letgo'daki Bakkallar!

1 hafta önce i7 U model işlemci, GT940M ve sadece 750GB HDD olan 8 GB RAM laptop a 7500 lira vereni duydum hemen iade etmesini istedim. Ayıptır , bu nasıl esnaflık. O laptop o fiyata satılır mı.. Çocuk babasıyla gitmiş iade etmişler sonra 1060 lı monster vardı, onu aldırdım.
Bu devir de internet var, iyice araştırmadan sistem laptop falan alınmamalı. Az para değil bunlar, ve esnaf kime denk gelirse kazığı veriyor. Üzücü ve sinirlendirici olaylar.
Aynen kesinlikle. İşte bunu yapıyorlar. Nasıl yiyorlae o parayı.
Söylediklerine katılıyorum. Burada fiyatı artıranlar genelde ya bu adam bu fiyata bunu satıyorsa ben niye 1.500 TL'ye satayım ki diyor. Bu zincir de yukarılara doğru çıkıyor. Tabi burada şu da önemli siz satıcı olsaydınız arabanız var diyelim değeri 30.000 TL ama baktınız piyasa uçmuş. Buna rağmen aynı fiyattan mı verirsiniz yoksa 35.000-40.000 TL mi yaparsınız fiyatı?
Kişiden aldıgım zaman ürünü gerçek fiyatını veririm ona. Yalan dolanla iş yapmam.

Letgo'nun kuruluş amacı, ihtiyaç fazlası ürünlerin uygun fiyata hızlıca satılmasıydı. Ama artık burayı da ölücülerin meskeni haline gelmiş bir çöplükten farklı görmek mümkün değil. Çalıntı eşyaların sergilendiği fuar alanı gibi.

Kişiden aldıgım zaman ürünü gerçek fiyatını veririm ona. Yalan dolanla iş yapmam.

İlk çıktığında PS4 alanlar aldıkları fiyatın üstüne kullanılmış olarak satıyorlar. Hayır, alanlar da var anlamıyorum. Salak mı bu insanlar? Satanların da vicdanları nasıl el veriyor, ben yapamam. Ben bir ürün aldığım zaman, satmam gerektiğinde, ürünün fiyatı artsa bile ona göre fiyat veririm. Aldığım fiyatın üstüne kullanılmış olarak satmaya çalışmam.

Letgo'nun kuruluş amacı, ihtiyaç fazlası ürünlerin uygun fiyata hızlıca satılmasıydı. Ama artık burayı da ölücülerin meskeni haline gelmiş bir çöplükten farklı görmek mümkün değil. Çalıntı eşyaların sergilendiği fuar alanı gibi.
Gel bir Mersin'de kullan onu. Bakkallar ekip kurmuşlar.

Düzgün bir Playstation 3'ü 800 liradan aşağıya bulamıyorsunuz şuan. Playstation 3 yahu! 12 sene önce çıkmış bir cihazdan bahsediyoruz. Araba gibi değerlendi. 4 sene önce yüzüne bakılmıyordu. Şuan alamıyoruz bile.

Bilgisayarımı Letgoya koyayım dedim 8500'e. Yanlışlıkla 850 yazmışım. 2 saat içinde tam 85 tane mesaj gelmiş. Bir tanesi abartmış 3-5 ayrı hesaptan yazmış.

Benim de bir arkadaşım vardı bir siteden PC toplamış alacağım diyordu 10 bin küsür liraydı. Dedim oğlum bu fiyat etmez bu 60 liralık klavye 30 liralık mouse seçmiş ona bir şey demedim neyse dedim PC 1660 vardı o fiyata RTX 2070'li PC toplanıyor dedim link de attım "sen yazılımcıdan iyi mi bilcen" deyip beni engelledi. Sonra duyduğuma göre almış. Halkımız da keşke daha bilinçli olsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı