Bakü'ye gidilmeli mi?

Hangi mahallede oturuyorsun? Bende manavgat'dayım benim mahallem pek kokmuyor.
Bu arada Bakü'de ve Azerbaycan'ın köylerinde tanıdıklarım var, gidilebilir ama pek önermem.

Fiyatlar uygun olsaydı Kıbrıs daha iyi olurdu ama fiyatları fazla.

Hocam Antalya da beni sürekli taciz ediyolar. Erkek model olduğumu varsaya bilirsiniz. Benlik algıları tam olmayan insanlar aşırı taciz ediyolar. Azerbaycan da Türk kültürü hala yaşıyordur diye de düşünüyorum.

Hocam Antalya da beni sürekli taciz ediyorlar. Erkek model olduğumu varsayabilirsiniz. Benlik algıları tam olmayan insanlar aşırı taciz ediyorlar. Azerbaycan da Türk kültürü hala yaşıyordur diye de düşünüyorum.

Ben kavaklı'dayım, şelale mahallesi iyi bir yer değil. Genel olarak ırmağın sağ ilerisindeki yerleşim iyi değil.

Azerbaycan tükiyeye kıyasla pahalı bir yer, donanım fiyatları pahalı. En son Azerbaycan'lı bir üniversiteye gidecek arkadaşım vardı, sistem toplamak istedik. Bana 2 tane site attı 'bunlar dışında adam akıllı bilgisayar parçası satan yer yok' diye, site bildiğin bomboştu. Gidip mağzadan almasını söyledim ama mağzalarda benzer durumdaymış.

Evet Türkiye'ye kıyasla halkı biraz daha sorunsuz, acaba neden Antalya Merkez'e taşınmadın merak ettim?
Manavgat kışın ölü bir ilçe, seni bağlayan bir şey mi vardı buraya?

Son düzenleme:
Hocam Antalya da beni sürekli taciz ediyolar. Erkek model olduğumu varsaya bilirsiniz. Benlik algıları tam olmayan insanlar aşırı taciz ediyolar. Azerbaycan da Türk kültürü hala yaşıyordur diye de düşünüyorum.
Yukarı da ki arkadaşın da dediği gibi ülke değiştirmek yerine daha nezih bir semt te oturabilirsiniz.

Geri
Yukarı