Balayı için otel tavsiyesi

Villa benim de aklımda fakat araç olmadıgı icin yemek sorun olur. Sonucta balayındayız villa da yemekle ugrasmak istemeyiz.
Aslında hazır yemek söylemek bence olabilir bir şey biz öyle yapmıştık ailecek gittiğimizde. Yine de ben olsam şu süreçte otele gitmek istemezdim. Keyfini çıkarmak için gidip hasta olup dönmek ihtimali de var.

Mutluluklar dilerim.
Villacim.com güvenilir bir site.
Oradan daha önce Antalya Kemer'den villa kiralamıştık ailecek.

Balayı daireleri vs. de var.
Bir bakın derim.
Bütçeniz de o siteye göre çok iyi.

Yemek durumu nasil oluyor orada. Aracım yok cunku villadan cikmak zor olabilir.
Aslında hazır yemek söylemek bence olabilir bir şey biz öyle yapmıştık ailecek gittiğimizde. Yine de ben olsam şu süreçte otele gitmek istemezdim. Keyfini çıkarmak için gidip hasta olup dönmek ihtimali de var.

Hocam 3 öğünde disaridan mi söylediniz ve memnun kaldiniz mi yemeklerden bolgedeki ?

Hocam 3 öğünde disaridan mi söylediniz ve memnun kaldiniz mi yemeklerden bolgedeki ?
Sabah kahvaltısını kendimiz hazırlamaya çalıştık. Öncesinde bir marketten gerekli şeyleri aldık zaten. Öğle yemeğini bazen superfresh gibi dondurulmuş yemek yedik bazen dışarıdan yedik. Akşam yemeğini dışarıdan yedik. Soğuk içecek olarak baya soğuk çay falan aldık (çok severiz). Soğuk içecek Antalya gibi yerlerde gerçekten önemli.

Sabah kahvaltısını kendimiz hazırlamaya çalıştık. Öncesinde bir marketten gerekli şeyleri aldık zaten. Öğle yemeğini bazen superfresh gibi dondurulmuş yemek yedik bazen dışarıdan yedik. Akşam yemeğini dışarıdan yedik. Soğuk içecek olarak baya soğuk çay falan aldık (çok severiz). Soğuk içecek Antalya gibi yerlerde gerçekten önemli.

Teşekkür ederim hocam bilgiler için.
Benim gittiğim yerde restorant doluydu.
Her cadde restorant.
Fiyatları da turistik olmasına rağmen fahiş değil.

Yürüyerek bile ulaşabilirsiniz.

Hocam gittiğiniz yeri ve kiraladığınız firmayı öğrenebilir miyim ?

Geri
Yukarı