Balayı için otel tavsiyesi

Teşekkür ederim hocam bilgiler için.

Hocam gittiğiniz yeri ve kiraladığınız firmayı öğrenebilir miyim ?
Gittiğim villa burası, kalkanda heryer villa dolu.
Bu arada 2 kişilik villalar balayı için olduğundan çok güzel oluyor.

Ne hayatlar var derken bir kinaye hissettim?

Doğrudur kinaye olabilir ama benim kendime yapılmış bir kinaye diyebiliriz. Hayatım boyunca bu parayı bir otele vermeyi hiç düşünmem çünkü bu parayı tek seferlik bir tatil için kullanmak için maximum bir aylık kazanç bütçemin içerisinde olmasını uygun görüyorum.(Burada size herhangi bir sitem yok sadece bazı prensiblerim, ve bu para derken birim fiyat olarak konuşuyorum.)

Doğrudur kinaye olabilir ama benim kendime yapılmış bir kinaye diyebiliriz. Hayatım boyunca bu parayı bir otele vermeyi hiç düşünmem çünkü bu parayı tek seferlik bir tatil için kullanmak için maximum bir aylık kazanç bütçemin içerisinde olmasını uygun görüyorum.(Burada size herhangi bir sitem yok sadece bazı prensiblerim, ve bu para derken birim fiyat olarak konuşuyorum.)
Bu insanlar 1 kere evleniyorlar. Bütçe gayet normal. Düğün fiyatlarından haberiniz yok galiba ya da yaşınız küçük.

Bazı kısımlarda haklısınız ama bu bütçeyi biriktirerek, dügün yapmayarak, sacma sapan şeylere para harcamayarak yaptım. O yüzden eğlenmeye hakkım olduğunu düşünüyorum 😊

Bazı kısımlarda haklısınız ama bu bütçeyi biriktirerek, dügün yapmayarak, sacma sapan şeylere para harcamayarak yaptım. O yüzden eğlenmeye hakkım olduğunu düşünüyorum 😊
Boşverin siz, kim ne derse desin. Kıskanma n'olur, çalış senin de olur de geç. Ben öyle yapıyorum. Herkes kendi bütçesine göre yaşam sürer sonuçta.

Geri
Yukarı