Baldur's Gate 3 almak mı Wolfteam'a yatırmak mı?

Hocam hiç bir şey bulamadınız olmadı gidin o paraya başka bir şeyler yapın. Ama lütfen gidip Wolfteam'e yatırmayın.
Herkes Baldur's Gate 3 al diyor sanırım onu alacağım. (Çok endişeli görünüyorsun Bondrewd hocam oyuna yatırmaktan vazgeçirdin vallaha :D)

Herkes Baldur's Gate 3 al diyor sanırım onu alacağım. (Çok endişeli görünüyorsun Bondrewd hocam oyuna yatırmaktan vazgeçirdin vallaha :D)
Hocam BG 3 alırken de size hitap edip etmeyeceğini düşünerek alın. Oyunlarda para yatırmaya biraz da olsa yatkınım ama buna gerçekten değecekse. Bu olayda paraya yazık, rastgele bir konsere gidin daha iyi olur o kadar yani.

Hocam BG 3 alırken de size hitap edip etmeyeceğini düşünerek alın. Oyunlarda para yatırmaya biraz da olsa yatkınım ama buna gerçekten değecekse. Bu olayda paraya yazık, rastgele bir konsere gidin daha iyi olur o kadar yani.
Rdr2 bitireli çok olmadı o yüzden bana oynanışı ile değilde kaliteli hikayesi olan bir şey istiyordum.

Güncelleme: Baldur's Gate 3 aldım.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, umarım hoşunuza gider.
Nays ile aldığım için 100 TL geri gelecek + ilk yükleme olduğu ve para çekme kısmından da koşulları sağladığım için toplam 180 TL bonus verdi. Artık onunla düşünürüz Wolfteam'ı.

@Rouly, Wolfteam artık eskidi ve P2W oyuna para yatırmanızı tavsiye etmem. Yatırdığınız para havada kalacak ve Wolfteam denince akla direkt hilenin fazla olması, OG dövmesi akla gelirdi. Böyle bir oyuna para yatırmanın, ne kadar mantıklı olacağı tartışmaya açık.

@Jasoelys hâlâ bu kadar açık bile kalabilmesi mucize bence. Oyun eskidi ve P2W oyun. Para yatıranların hatrına herhalde açık tutuluyor yoksa tutulacağını sanmıyorum. Para yatıran fazla olmalı ki oyunu kapatmıyorlar.

Milletin P2W oyunlara para yatırma hastalığı olduğu sürece bu tarz oyunlar sanırım kapanmaz. Yeni gemilere de yelken açmak gerek. Wolfteam, Point Blank gibi oyunlar artık eskidi. Piyasada birbirinden farklı, tonlarca kaliteli oyun var. Onlara yönelmek gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı