Baldur's Gate 3 en iyi ırk ve sınıf hangisi?

Haydar Saplayan

Picopat
Daha fazla  
Size göre en iyi ırk ve sınıf hangisi? Nedenini de belirtirseniz sevinirim.

Gimli hayranı olduğum için hep cüce barbar oynadım. Önüme geleni tersleyerek ilerlemek çok keyifliydi ama pek çok savaşı atlayınca karakter güzel gelişemedi. Kendi kendime oyunu zorlaştırdım :D farklı bir sınıf ile farklı yollardan ilerlemek istiyorum.

Size göre en iyi ırk ve sınıf hangisi? Nedenini de belirtirseniz sevinirim.

Gimli hayranı olduğum için hep cüce barbar oynadım. Önüme geleni tersleyerek ilerlemek çok keyifliydi ama pek çok savaşı atlayınca karakter güzel gelişemedi. Kendi kendime oyunu zorlaştırdım :D farklı bir sınıf ile farklı yollardan ilerlemek istiyorum.
En iyi kombinasyon bana göre
Drow ve palladin
Orklar beni gördüğü an saygı duruşuna geçiyor :D
Palladin ile de buff basa basa 120-130 canlı bosslara 2 falan vuruyorum 5levelda.

Bu arada konudan bağımsız ama her öldüğümde veya uzun dinlenmeden sonra bu aşağıdaki toolbar benim koyduğum skiller saçma sapan yerlere gidiyor. Koymadığım şeyler otomatik ekleniyor bunu yaşayıp düzelten var mı? İngilizce aratıyorum çıkmıyor tek ben mi yaşıyorum arkadaş :D Dos2 de de aynısını yaşamıştım ama orda ayarlarda otomatik eklemeyi kapat vardı burda bulamadım.

Edit: vay arkadaş 110 saattir oynuyorum oyunu alt tarafta özel sekmesi varmış yeni farkettim :D onu kullanacağım bakalım.

Berserker barbar oynayip millet 50 tane skill düşünürken herkese 2 atıp geçiyordum. Belli yerden sonra çok basit ve op oldu için sıkılıyorsun sonra Build değiştirmiştim.(level 10 idi galiba)

Monk yarı elf oynuyorum yumuruk tekme pata küte gidiyor güzel şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı