Baldur's Gate 3 alınmalı mı?

Cyberpunk'u indirimlerde liberty paketi ile beraber aldım. Ama herkes de bana Baldur's Gate 3'ü almamı söyledi. Sizde Cyberpunk+liberty paketini iade edip (760 TL) Baldur's Gate 3 mü almalıyım?
Milletin gazına gelip oyun almayı yanlış buluyorum. Sıra tabanlı taktik ve rpg oyun seviyorsanız alınır. Sevmiyorsanız alınmaz. 😃

Milletin gazına gelip oyun almayı yanlış buluyorum. Sıra tabanlı taktik ve rpg oyun seviyorsanız alınır. Sevmiyorsanız alınmaz. 😃
Hocam fps oyunlarını da çok sevmiyorum. Ama hayatımda çok az sıra tabanlı RPG oynadım. Zaten A Plague Tale'i de almam o yüzden yazdım. A Plague Tale 400 TL falan olsa direkt alırdım

Hocam FPS oyunlarını da çok sevmiyorum. Ama hayatımda çok az sıra tabanlı RPG oynadım. Zaten A Plague Tale'i de almam o yüzden yazdım. A Plague Tale 400 TL falan olsa direkt alırdım

Sıra tabanlı taktik strateji RPG türünde hiç oyun oynamadıysan denemeye değer. Mesela ben sevmem bu türü Baldur's Gate 3'e bakmadım bile 😊

Milletin gazına gelip oyun almayı yanlış buluyorum. Sıra tabanlı taktik ve RPG oyun seviyorsanız alınır. Sevmiyorsanız alınmaz. 😃

Ben sevmememe rağmen aldım ve sevdim. Daha doğrusu türle ilgili daha önce hiç oyun oynamadım [CRPG türü] bu ilk oyunum ve sevdim. Arkadaşın da zaten ilk oyunuysa baksın 2 saat savaş mekaniklerini falan öğrenir bana göre derse devam demezse bassın iadeyi.

Cyberpunk'u iyi ki iade etmişsin. Yine ön sipariş yine hayal kırıklığı çıkacak. İsteyen beğensin isteyen beğenmesin yazacaklarımı. Daha elindeki malı düzeltmeden 400 liraya DLC satanlara saygım yok. Baldur's Gate 3 bir şaheserdir kendini RPG sanan Cyberpunk aksine. Bence Baldur's Gate almalısın.

Ben sevmememe rağmen aldım ve sevdim. Daha doğrusu türle ilgili daha önce hiç oyun oynamadım [CRPG türü] bu ilk oyunum ve sevdim. Arkadaşın da zaten ilk oyunuysa baksın 2 saat savaş mekaniklerini falan öğrenir bana göre derse devam demezse bassın iadeyi.
Popüler kültürün kölesi olup oyunu “Tanrı” katına çıkararak, bir oyuncunun sevmediği bir şeyi diretmeleri de kendilerini komik duruma düşürüyor, farkında değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı