Baldur's Gate 3'e 250TL verdim iyi mi yaptım?

Elussi0n

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Daha önce hiç bu tarz oynamadım. Witcher 3 gibi aksiyon-RPG oynadım veya Disco Elysium gibi yazı odaklı RPG'lerde oynadım ancak sıra tabanlı izometrik strateji oyunlarına daha önce hiç bulaşmadım. Çoğu kişi bu oyunun önemli olduğunu zamlanmadan alınması gerektiğini söyledi bende aldım. Özet olarak bu türe hiç alışık olmayan birisi bu oyundan zevk alabilir mi, parasına değecek bir oyun mu?

Oyun dünyasını bilenler oyunun kalitesini bilirler. Türkçe olması da cabası. Fakat oynanış soruyorsanız, bunu bende soruşturmuştum. Sonuç olarak ben satın almadım.

İzometrik değil de Dragon Age gibi olsaydı direkt alırdım direkt. Siz de bence önce bi deneyin almışsınız. Yanılmıyorsam oyunda Pilot bölüm gibi bir şey var.

Oyuna bayağı iyi diyorlar ama öncesinde bu tarz bir oyun oynayıp sarıyor mu diye baksaydın iyi olurdu sanki. Mesela Divinity Original Sin 2 var. Hem daha ucuz, hem türünün en iyilerinden.

Normalde 60 dolar ama biz de fiyatı güncellemediler daha. Çok iyi yapmışsın şu anda bile dolu dolu içeriği var. Sinematik diyalogları, karakterleri ve evreni muhteşemdir. Ağustos ayında tam sürüm çıktığında yapılmış en iyi RPG olacak.

İzometrik RPG dediğin zaman Larian Studios'un üstüne isim tanımam, piyasadaki en iyi RPG'leri yapıyor bu adamlar. Ben de yakın zamanda satın aldım bence çok iyi yaptık çünkü bu fiyat böyle bir oyun için mucize resmen. Türkçe dil desteği de var daha ne.

Daha önce hiç bu tarz oynamadım. Witcher 3 gibi aksiyon-RPG oynadım veya Disco Elysium gibi yazı odaklı RPG'lerde oynadım ancak sıra tabanlı izometrik strateji oyunlarına daha önce hiç bulaşmadım. Çoğu kişi bu oyunun önemli olduğunu zamlanmadan alınması gerektiğini söyledi bende aldım. Özet olarak bu türe hiç alışık olmayan birisi bu oyundan zevk alabilir mi, parasına değecek bir oyun mu?
Evet hata yaptın. Çıkmamış bir oyuna 250 tl verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı