Çözüldü Baldur's Gate 3'te FPS düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

TR-whovian

Kilopat
Yer
Ankara
Ekran kartım güncel sistemimde çok rahat yetiyor ama Baldur's Gate 3 oynarken FPS 10 15'ten yukarı çıkmıyor özellikle son güncellemeden sonra tamamen mahvoldu. Sebebi ve çözümü nedir? Ekran kartı sürücüsünü silip tekrar kurmakta fayda var mı yoksa oyunun kendisine ayar mı çekmek gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü oyunun optimizasyonu bozuk dostum hiç mi araştırmıyorsun oyunla ilgili haberleri.

Vallahi hocam yayinlardaki insanlarda oyun niye böyle güzel akıyor o zaman bende ortalama üstü sistem oldugu icin merak ettim.

Telefondan gözükmüyor.

Daha fazla yerine basarsan görürsün hocam.

Sistem özellikleri: RAM bellek boyutu: 16 GB işlemci: 13. nesil Intel Core i5-13500H ekran kartı: Nvıdıa® GeForce rtx™ 4050 6 GB SSD: 512 GB.

Vallahi hocam yayinlardaki insanlarda oyun niye böyle güzel akıyor o zaman bende ortalama üstü sistem oldugu icin merak ettim.

Daha fazla yerine basarsan görürsün hocam.

Sistem özellikleri: RAM bellek boyutu: 16 GB işlemci: 13. nesil Intel Core i5-13500H ekran kartı: Nvıdıa® GeForce rtx™ 4050 6 GB SSD: 512 GB.
Profilinizi görüntülenmiyor ki. Hem sistem o kadar da üst düzey değil. Yayıncıların en azından 3090'ı filan var. O yüzden akıcı görünüyor size.

Dostum imzandaki gibiyse sistemin zaten üst düzey değil. Yayınlardaki insanların 4050 ve benzeri kalibredeki kartlarla oynadığını pek sanmıyorum.

1060 sistemle sabit 30 alan var hocam.

Dostum imzandaki gibiyse sistemin zaten üst düzey değil. Yayınlardaki insanların 4050 ve benzeri kalibredeki kartlarla oynadığını pek sanmıyorum.

Peki düzelme ihtimali var mı güncellemelerle yoksa böyle devam mı eder?

Geri
Yukarı